Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ONLYMAMA-sve i svašta

Aaaaa, mala mica micica [:zaljubljen] [:zaljubljen] ... Ona će biti zaštitni znak našeg kluba [:smijesi]
2012 11 05
lollip, Mrvica ti poručuje mrrrrr (to ti je micamaca jeziku hvala [:poljubac]
2012 11 05
balavice ..,što ima?? [:smije] vidim da ste se raspisale na temi prevarantice hahah pocinje me biti strah.a baš je bilo super minjat se.
2012 11 05
Oj balaviceeee :), a svega ima, kao što možeš vidjeti na temi "PREVARANTICE" imala sam bliski susret s jednom čudnom biljkom... Haha Dada, strah je brag, nasanjkati će te samo tako... :D
2012 11 05
brag = vrag... xD
2012 11 05
nekako se popis prevarantica povecava,kao da ostale koje su dosad bile ok kad vide da nista ne mozemo ovima,pocinju i one krivine hvatat..ne,to se na OM jeziku veli,hvatat krive drine [:smije]
2012 11 05
Jesi pročitala ovo što sam napisala na toj drugoj temi??
2012 11 05
mene sad strah i prodat i kupit..ma sve. :) prodala maloprije jednu trenerku i odmah sutra sat vrimena nakon uplate šaljem preporuceno prioritetno :) a citati prevarantice mi je zakon :) malog dala babi na cuvanje hahaha
2012 11 05
Meni je tamo na prevaranticama to sve skupa postalo malo opako..ajme kako se vrijeđaju..teško mi i čitati.. Očito netko kao ja koga nitko još na taj način nije prevario ne može shvatiti kako te ćopi bijes kad te netko zezne i još ti se smije iza leđa..uh, mogu misliti da je koma..Slažem se s mmm123 da netko to od gore vidi sve i da se to pohlepnim curama u životu vrati ovako ili onako..
2012 11 05
Alo, zadarmamica, drago mi je čuti da imaš malo vremena i samo za sebe..eto, ipak babe dobro dođu- znaju bit gadne na jeziku ali opet hoće unuke pričuvat.. [:kesi]
2012 11 05
baba je zakon. ONLYBABA [:smije] [:smije] zna i ona na internet.hahah mogla bi i ona na krpice :) pa da udjeli koji savjet OM
2012 11 05
Ja baš volim pročitati temu prevarantice, jer mi je gušt gledati glupačice koje muljaju, a tamo se brane iz petnih žila, pod svaku se cijenu moraju obraniti... Mislim ne mogu vjerovati kako glupave razloge izmišljaju...
2012 11 05
hej cure.. sam sam čitala ono na prevaranticama.. Pa kakav je to bunt izbio? javljaju se i prevarantice čak... ha ha.. di je sad onlymama da im održi bukvicu [:hihot]
2012 11 05
Ja jednostavno moram nešto reČi...OM vas prati i vjerojatno stopira [:hihot] [:hihot] Pa to nisu istine kaj je žena pisala...al kaj ja znam, ipak imam samo 27 god. Nisam tako pismena kao ona, to moram reČi [:hihot] ...A ne javlja se jer skuplja životno iskustvo negdje po forumima...
2012 11 05
Dobrodošla :D... Ma tu ženu kući izgleda nitko ne doživljava i ne uvažava njeno, pa ima potrebu ovdje nalaziti zamjensku djecu koja će joj se klanjati i zahvaljivati cijeli život... Bit će da ju sanjkaju svakodnevno :D
2012 11 05
1 2 ... 17 18 19 20 21 22 23 ... 70