Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ONLYMAMA-sve i svašta

gledam ovo sad svaka oglasi akcija, a cijene u prosjeku 5okn nadalje za majce il kaj dr...neznam al to mi na akciju ne sliči...svaka čast dobrom komadu odjeće, al za 50 se nađe i nova..
2012 11 07
Ok, ako nas OM ulovi, ne bude dobro.. [:hihot] I mislim da smo se svi prepali neke mame.. [:hihot] Ja samo primjećujem da je jedna tako nadasve mudra žena još brže zbrisala nego što se registrirala [:hihot] Vjerojatno nema žena vremena za nas, jer mora doma OD (only daughter) soliti pamet.. [:smije] A ovo za akcije mi je smiješno..baš kak je mmm123 rekla, svaka čast dobrom komadu odjeće, ali zna se kaj su akcije...Previše curka sad oglašava te akcije, popuste i pitaj Boga kaj sve ne..ali forum je sad zatrpan tim oglasima.... A roby, nisam te stigla pitati, jel to tvoja mica maca, ili je slika s neta-a? Odmah da odgovorim unaprijed, ne, kravica nije moja [:hihot] [:hihot]
2012 11 07
AntonijaBesen: čitaš mi misli- čim sam pročitala da me pitaš je li mica maca moja, taj tren pomislih e, pitat ću ja nju je li kravica njena..baš si mali pronicljivi zloćko [:jezik] A ako ne pitaš samo onako, reda radi, zaviri par stranica ranije- piše svašta o toj micici.. [:poljubac] Draga moja mmm123: samo ti zezaj..mene stvarno puca grižnja savjesti što sam potrčala pred rudo (na ovom bi mi izrazu i OM pozavidjela [:smije], skoro sam se nasanjkala [:jezik]
2012 11 07
Joj, joj, AntonijaBesen: lollip je dotičnu micamacu proglasila za zaštitni znak OM kluba ( nakon mog zahtjeva [:hihot]) , a ti sad pitaš je li fotka s neta... olako si mi ti nešto upala u ovaj klub [:smije] , mene su prvobitne 3 članice dobro prorešetale pitanjima da bih uopće dobila dopuštenje zaviriti ovamo [:jezik]
2012 11 07
AntonijaBesen je uvrijedila micu macu :(, pa ona je glavna ovdje, naš zaštitni znak... Jao... Nisi ti baš dobro utvrdila gradivo, mislim da bi trebala pročitati još jednom cijelu temu, za svaki slučaj da te ne nasanjkamo... ili se obratiti OM čisto zbog savjeta kako se odnositi s nama balavicama :D...
2012 11 07
lollip: Mrvica ti opet kaže prrrrrr [:poljubac]. Ej, što misliš: jel čita naša OM ovu temu? Mislim, da sam ja u naslovnici, ja bih obavezno [:jezik] Izgleda se i ona da nasanjkati a tu nama kao nešto [:sokiran] Pozdrav svim balavicama [:smije]
2012 11 07
Pošalji i ti njoj jedan prrrr :D :)... Ne čita temu, zadnja prijava joj je prije 3 dana kada je i poslala svoj zadnji počasni komentarić, već sam pomalo tužna :(... Možda nas je nasanjkala, pa otvorila novi profil pod kojim prati :P...
2012 11 07
ja se ispričavam na svom ne znanju [:hihot] evo, kao punopravni član, potrudila sam se saznati (iz povjerljivih izvora) neke bitne informacije. [:smijesi] Da rezimiramo: Dakle, mačka ODM pedigrea, odaziva se na ime Mrvica (iako joj ime nije u skladu sa tjelesnom konstitucijom), nosi nakit od psa tkzv.pseću ogrlicu, ima razvijeni posebni talent: trganje paketa :D By the way, ja sam imala mačku, dala sam mu ime Slafko (po pužu iz crtića spužvabob) , al me Slafko zeznuo i ostao je trudan [:hihot] Ko zna, možda ja vas sad nasanjkam, mislim, čisto da se podsjetite kako je to kad si nasanjkan [:hihot]
2012 11 08
Cestitam AntonijaBesen, gradivo usvojeno u potpunosti.... Mogu ja vama curke reći da je moja Mrvica pravo žensko.. pi*dica jedna mačja- kažem ja njoj da je postala faca na forumu, a ona, kao da kuži, počne se namiještati u svoje najzavodljivije poze..inače se obožava fotkati ali ako je blic uključen redovito zažmiri.. moj dragi ju je jednom fotkao s blicom 20-ak puta za redom, kao, prevariti ću ja nju, na jednoj neće zažmiriti.. ali onda je shvatio da se žene ne daju tako lako nasanjkati, pa makar bile i ženskog roda [:hihot]
2012 11 08
moja svekrva imala macu.staru 3 god, tešku 13kg :) krepala prije misec dana.srce ju strefilo :( a jutros nam jedna došla isprid kuce pa smo je hranili.
2012 11 08
Eto drage moje i ja skoro ostala nasanjkana... [:smije]
2012 11 08
ma Roby, tvoja mrvica je baš prava ženska [:zaljubljen] pozerica mala-velika [:hihot] Ja volim mica mace, pogotovo one utovljene kastrirane/sterilizirane uhh...ja bi ih ko klince, stalno štipala za te obraščiće [:hihot] pa šta je ovo, sezona nasanjkavanja? [:hihot] Mislim da bi OM trebala napisati neki selfhelp bestseller naziva:" Kako ostati nenasanjkan" [:hihot] Evo, ja bi prva kupila knjigu, jer OM je prava mudrica [:hihot]
2012 11 08
Dada, sezona je sanjkanja, i to se još polako bliži njezin vrhunac... Cura mi je poslala "nenošeni" badić s crticama pošaranim kao od kemijske, smeđom flekicom kod sise, na stražnjem djelu gaćica kao kada sjedneš na kamen, pa "počupkaš" i ostanu točkice, s flekom među nogama, da sada ne budem precizna baš, pa kažem od čega je to, mislim da vam je svima jasno... [:smije]
2012 11 08
Lollip, pa nije sezona kupanja, kakvi badići...hello?Mi o sanjkanju, jesi prolupala [:smije]
2012 11 08
Mislim da je mmm123 u pravu [:smije] lollip, mislim ja ne znam kaj ti tu nije jasno [:smije] Cura je rekla da je nenošen, ako je ona tako rekla, to mora da je istina..Ove detalje su u pošti zeznuli [:hihot] Potrgali su paket, vidjeli da je badić unutra---a ostatak znaš i sama [:hihot]
2012 11 08
1 2 ... 19 20 21 22 23 24 25 ... 70