Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ONLYMAMA-sve i svašta

Pročitala.. Za ne vjerovat draga moja [:frustriran] .. al lijepo ti je napisala da je kupljen u =ausraliji=, eto ti porijeklo fleke [:jezik] .. jte stvarno piše da je kupljen u ausraliji, pitajte lollip
2012 11 08
zadarmamica se hvali poprsjem [:jezik]
2012 11 08
Piše, piše :D... Ja se nemam čime pohvalit, a drage volje bi, haha
2012 11 09
[:jezik] [:jezik] [:jezik] [:jezik] [:jezik]
2012 11 09
mi ti zavidimo na australiji :)
2012 11 09
..a ja tebi zadarmamica na jel.. ja nema šanse da nabacim gornji dio badića ako nije futran, što deblje to bolje.. i to ne zato što sam zimogrozna [:sokiran]
2012 11 09
kad sam ostala trudna bile su ko silikonske hahaha ja ko manijak stalno dizala majicu i pokazivala frendicama :) [:kesi] [:smije] [:hihot] lollip onda te nece biti snama,ili ces se ipak javiti iz australije??
2012 11 09
ako vidiš nešto jeftinije nego kod nas u hrv,javi :) mi šaljemo pare [:smije]
2012 11 09
Ma naravno da ću vam se javiti i donijeti vam puno ovakvih badića kao što sam ja dobila, da se uvjerimo jesu li tako original napravljeni :Đ
2012 11 09
....hoću i ja..al pazi da je iz Australije a ne iz ausralije [:smije] [:smije] [:smije] Curke, laka vam noć [:pospan]
2012 11 09
laku noć . [:poljubac] [:kesi]
2012 11 09
Ajme šta ste se vi raspisale, ma svaka vam čast [:smije] Roby, ja i dalje umirem od smijeha vezano uz kondome i tvoju Mrvicu [:smije] [:smije] [:hihot] E da sam ja slušala kad su meni govorili, nebi moj Slafko ostao trudan, al šta ćeš, ja žena ko žena, a on žensko ko muško [:smije] [:smije] Kad se priča već o badićima, poprsju i sl..ima tko cice za prodati? Isparile mi nakon trudnoće, a nije baš bila neka situacija ni prije trudnoće [:smije] [:hihot] Lollip, bilježim se za jedan takav unikatni badić... [:smije]
2012 11 09
AntonijaBesen: pogrešna adresa, što se cica i mene tiče, ak ti dam išta, meni ne ostaje ništa [:hihot] a tako ti ja ne trgujem; pitaj lollip, ona se voli mijenjati [:jezik]
2012 11 09
cica=ono što žene imaju tamo negdje poviše struka, he, he; da ne bi koja pomislila da sam napisala cica u smislu micamaca kao moja Mrva
2012 11 09
[:hihot] [:hihot] Al ja nemam nikakav unesrećeni badić iz ausralije za lollip za zamjenu [:hihot] [:hihot]
2012 11 09
1 2 ... 23 24 25 26 27 28 29 ... 70