Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ONLYMAMA-sve i svašta

Jesi, draga. Ovo mi je najdraži topic, volim čuti tvoje komentare [:zaljubljen]
2012 11 18
I meni, super ste mi cure, čitam svaki dan ovo ali ponekad ne stignem više od toga [:place] Ali s vama sam stalno! [:kesi]
2012 11 18
Joj, kad se ja sjetim trudničke robe i 33kg više [:hihot] [:hihot] a prvo mi je dijete [:hihot] Bojim se da ne bi ni stala u ovu trudničku haljinu [:zaljubljen] eventualno u neko šatorsko krilo [:smije] Roby, mislim da bi OM ipak svojoj kćeri rekla: "lijepo sam ja tebi kćeri rekla, ali ti mamu ne slušaš i opet su te nasanjkali, ali mama ko mama, zna sve, pa se pripremila, pa ti je kupila trudničku haljinu [:hihot] "
2012 11 18
Antonija: Dobar scenarij..možda se OM ulogira da nam objasni u detalje kako bi to ona izvela [:jezik]
2012 11 18
prva trudnoca, 21kg + vratila sam se na staro.tako da sad isto uživam u liniji. :) al možda me muž nasanjka hahhahaha
2012 11 19
ma da.. sorite na uletu[:hihot] ne znam kaj ću s njom.. slatka je, Topshop, malo nošena..dala mi ju je sestrična sad kad joj više ne treba [:smije] a nije baš moj stil, hm..ni kroj..kad moja guzičetina u trudnoći počne bujat, to ne bude baš bilo za istaknut sa malim slatkim zvjezdicama [:kesi] paa ak znate nekog kome treba..nek ponudi cijenu! ;)
2012 11 19
zadarmamica,zima tek pocinje,ajme bit ce sanjkanja [:smije] !!
2012 11 19
ja se još uvijek nisam vratila na staro, skinula sam nekih 22kg, ali da sam ostala na +33, mislim da se ne bi sanjkala--već samo lagano kotrljala [:hihot] [:hihot] Marela, mislim da je za sad prošla sezona trudnica [:hihot] [:hihot]
2012 11 19
Curke kako skidate te viške kg nakon trudnoće? Ja se bojim pomaknuti sa svoje 53kg, pa da se sjetim korisnih komentara kad jednog dana ostanem trudna [:smije] [:smije]
2012 11 19
Dojenjem, šetnjom itd...Ne mogu reći da sam se odricala hrane nakon što sam rodila, jela sam isto kao i kad sam bila trudna...Dojila sam svega 1mj, da sam dojila duže, sad bi se vjerojatno vratila na 65kg [:hihot] ...I ono, stalno moraš letit za nečim, te daj bočicu, te premotaj pelene itd...a i to što sam na 2katu zgrade isto pomaže, 2x dnevno idemo u šetnju, a trebam svoju zverku sa 9kg prenijeti do stana [:hihot] [:smije] To je umjesto teretane [:smije] [:hihot]
2012 11 19
opa lollip kakvo je to zanimanje za trudnoču kile...nešto mi tu čudno [:sokiran] hm, prvi put 22 kg viška otišle nakon godinu dana sve, najviše mi žao grudi [:place] a drugi put 21 otišla z [:place] par mjeseci...dojenje dojenje dojenje...mali non stop visi na meni, jedem sve i više od toga al eto, ima nešto u onim starim izrekama i mudrostima, prvi put nisam dojila duže od 2 mj i mogu ti reći da je razlika u tome...eto draga, kad poželiš da te nasanjkaju na 9 mjeseci javi se, tu smo, vidim ima nas....
2012 11 19
mmm123 o grudima bolje da ne pišem. koma. veeelike ali .... žalosne :) kile su mi aktivno pocele padat kad je sin napunia godinu dana.trcat za njim.a dojila samo 1mj i nestalo od šoka jer je završia u bolnicu ...itd. u kuci na trecem katu.stalno okolo skitamo.veeeeeelike šetnje.i naravno izbacila sam kruh i sad jedem ako mi traži integralni dvopek.i kuhano sa malim. ALI.... pun pogodak lanaform pojas.u dva tjedna što sam ga nosila cili dan izgubila 8cm na onim bujolima :) što ispadaju iz hlaca hehehhe sad sam na 57kg.ostala sa 53kg trudna.ali je inace moja kilaža 55kg. tako da sam zadovoljna.
2012 11 19
jesi me nasmijala, velike al žalosne [:smije] [:smije] [:smije] moje su bile male pa velike pa su opet male.... [:place] a što ti je to za pojas, nikad čula, meni nije trebalo kak je sve otišlo u trenu ali me zanima baš..
2012 11 19
mmm123 bolje spriječiti nego liječiti u svakom slučaju, imam već 20 [:smije] [:smije] [:smije] Zanimljivi savjeti, sjetiti ću vas se sigurno, jer sam opsjednuta linijom [:smije] [:smije]
2012 11 19
lollip već imaš 20 [:sokiran] [:sokiran] ?! Ja tek 31 [:smije] [:hihot]
2012 11 19
1 2 ... 27 28 29 30 31 32 33 ... 70