Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ONLYMAMA-sve i svašta

Hehe [:hihot] Dobro je pa roby zna proceduru za kupaći [:hihot] Vas dvije ste se garant udružile pa švercate zajedno [:hihot] ....mmm123, zadarmamica i ja nismo tako očite, mi smo vrbovale svoje klince da rade umjesto nas, sofisticiranost prije svega, molim lijepo [:hihot] [:hihot]
2012 11 22
Alooooo! Antonija, vas dvije možete u Kinu-tamo vole djecu izrabljivati, a ja lollip uvalila badić pa da ode više u tu Aus(t)raliju [:smije] [:smije] [:smije]
2012 11 22
I onda ja mogu mirno švercat [:jezik] [:jezik] [:jezik]
2012 11 22
to je to, rješavaš se konkurencije... [:hihot] [:hihot] Predaleko nam je Kina, a izrabljivat ih možemo i ovdje (ne do` Bog da sad netko od "nadležnih institucija" čita, odosmo mi u rešt :D ) [:hihot] [:hihot] Evo ti si joj uvalila badić, nek joj neka cura uvali i uggsice ful oriđiđi za 100kn, i spremna je za Aus(t)raliju [:hihot] [:smije] [:smije]
2012 11 22
Ima li netko klokana da imam i prijevozno sredstvo u skladu s ostalim? [:smije]
2012 11 22
hahahaha [:hihot] Da da, moraš se stopiti s okolišem [:hihot] Možda OM ima klokana? [:hihot]
2012 11 22
Ona vjerojatno posjeduje Emue [:smije] [:smije]
2012 11 22
onda vjerojatno posjeduje i karakteristike emua [:hihot] [:hihot] Mislim, dođe mi da se javim toj ženi, mislim, sve ovo je posvećeno njoj, a nje nema ni za lijeka... [:smije]
2012 11 22
Posudim ti ja Mrvicu, ionako ima stomačinu ko klokan tobolac, još ju malo zamaskiramo i eto... A kupila sam joj već božićnu kapicu i ogrlicu sa zvončićima: Mislim, da se vas dvije pojavite u Australiji da bi svi pali na dupe [:smije] [:smije] [:smije]
2012 11 22
Btw, tko šiša OM. Meni nedostaju Ancica29 i mmm123 (iako se dotična bar povremeno oglasi). Kažem ja vama, žene lijepo vježbaju i sad će s prvim snijegom sve nasanjkati, a mi tu gubimo vrijeme na nekom forumu.. Pametnije su od nas, to je [:jezik]
2012 11 22
Više se ne prodaje mačak u vreći, nego mačka kao klokan [:hihot] Mrvica u božićnom outfitu? zvuči preodlično [:smije] [:smije]
2012 11 22
istina, fale nam curke...Dok one treniraju, mi smo izložene sanjkanju [:hihot]
2012 11 22
Mica mi nešto nepovjerljivo gleda u novu obleku, kad je nagovorim da se lijepo skocka, fotkat ću ju pa vam stavim [:hihot]
2012 11 22
...sad sam tek skužila- ma ne bih ja svoju Mrvu prodala, nema tih novaca [:smije] , pa samo sam ju ponudila na posudbu, joj, joj [:frustriran]
2012 11 22
Mrvica će postati prava fashion mačkica [:smije]
2012 11 22
1 2 ... 29 30 31 32 33 34 35 ... 70