Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ONLYMAMA-sve i svašta

Hahaha [:hihot] Prizivaš vraga [:smije] Pa šta ima Roby, se trga šta, stopira i sl. ? [:hihot] Kako Mrva? se sprema za Božić ? Ono, dotjeruje liniju i sli. ? [:hihot] [:smije]
2012 11 28
Lako draga za njenu liniju, svi vole bucmaste mice; više me brine moja linija jer za ženu će rijetko tko reći Vidi što je bucmasta, baš slatko...he, he.. Još me nije ćopilo predblagdansko raspoloženje.. jučer mi uleti svekrva s pitanjem- što za sv. Nikolu, a ja si mislim- ma kud žuriš, ženo.. nisam još svjesna datuma [:jezik]
2012 11 28
hehehe [:hihot] Pa ajde, uvijek vrijedi ona, kakav vlasnik takva mačka [:hihot] [:smije] Joj pa da, Sv.Nikola je blizu [:hihot] [:hihot] Ma ni ja ne znam više koji dan, a za datume da ne pričam [:hihot]
2012 11 28
ja više ništa ne kupujem :( narucila sam dosta toga sa ebay,i jucer u supernovoj kupila air max patike (tenisice) :) vidila veliki natpis 20% popust i poludila sam :) kaže muž da se nemogu kontrolirati kad vidim SALE [:hihot] .a zapravo je on sebi triba kupiti nove patike. malo sam ga nasanjkala,podmitila i dobila nove patike heheh a i on je sebi uzeo.tako da se sad nadam kojoj dobroj zamjeni(ali odbijam jer me strah) ili da cu nešto prodati na aukciji.ako ništa od toga nebude,mogu samo stisnut u omiljene [:smijesi]
2012 12 01
Dok vi svi tražite nešto, mmm123 trgujemo međusobno bez strahova i sl. [:hihot] Zadarmamica, i tako si ti nasanjkala svoga muža, joj joj [:hihot] [:hihot] Morat će ti se i muž pridružiti ovoj stranici tako da više ne bude nasanjkan [:hihot] [:hihot] [:hihot] Ja nešto prodajem, nešto mijenjam, kako mi se tko javi [:hihot] Danas sam curki kupila igračke u konzumu, neko sniženje bilo pa eto gdje odu moji "zarađeni"novci s krpica [:hihot]
2012 12 01
došla mi je obavijest na email za konzum.da su igračke na akciji.baš cu pogledat. triba za božić kupovat igračke i sinu i nećaku,od kumova dica. [:kesi]
2012 12 01
Danas je bilo 30% sniženje, nisam imala pojma za to, morala sam u dućan i slučajno naišla na akciju, i dobro prošla s igračkama [:hihot]
2012 12 01
@lollip: meni je prelijepa i smatram da ju stvarno povoljno prodaješ, ali mi je mala, šmrc.. Lupi link na rasprodaje odjeće- nove adminkine teme i napiši da je super povoljno jer i je... [:smijesi]
2012 12 03
cuuuuure!!! diste? [:kesi] [:poljubac]
2012 12 06
boook, cure moje, pustite sad trganje, stopiranje i ostale stvari, javite se malo i na forum, hehe [:poljubac]
2012 12 06
Ciao! Evo i mene. E, čitam danas na jednom profilu ovako nešto: Kaže cura da uvažava rezervacije, ali da ako joj se za vrijeme trajanja iste javi netko tko je voljan platiti odmah, onda je taj ipak u prednosti i odmah mu proda.. Nemreš bilivit [:hihot]
2012 12 06
[:smije] [:kesi] [:kesi] hehehe, bitno da žena uvažava rezervacije [:smije] [:hihot] [:hihot]
2012 12 06
Jte, al me dobro nasmijala, zakon je.. ono, moš ti rezerverirat, čekat ću te ali samo ako se nitko drugi ni ne javi.. ma super. Što više razmišljam, ima riba i pravo. Ko prvi- njegovo. Ako nemaš love- odstupi. He, he [:smije]
2012 12 07
hehehe, možda bi i mi tako trebali [:hihot] [:hihot] A možda jednostavno ne kuži pojam rezervacije... [:hihot]
2012 12 07
Je, Antonija, imaš pravo za obje konstatacije.. Pravi član OM kluba [:jezik]
2012 12 07
1 2 ... 32 33 34 35 36 37 38 ... 70