Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ONLYMAMA-sve i svašta

@lollip: Ja sam 38, a i nisam štiklomanka, samo za neke osobite prigode. @Antonija: hvala ti, draga, sad više ne živim u neznanju [:hihot] Btw, jedino što je mene asociralo kada se kaže dijete i mobil u kombinaciji su one pizdarijice kada ostaviš u bebačevoj sobi pa u svojoj čuješ ako plače..jte, što sam neiskusna po pitanju beba [:smije]
2012 12 14
Da imam novorođenče, vjerojatno bih mu pelenu stavila kao kapu, ono, da se namjestiti. Sorry, majke, al nemam pojma [:sramezljiv]
2012 12 14
hahaha, a roby jesi me sad nasmijala [:hihot] [:hihot] Ono za slušanje plača djeteta se zove baby phone, nikad ne bi pogodila, jel da? [:hihot] [:smije] Bez brige, ni ja nisam imala znala ništa o djeci, sve dok nisam rodila [:hihot] [:hihot] Kad sam došla doma iz rodilišta, kao trebala sam promijeniti malenoj pelenu, ja sam samo blijedo gledala pelenu i razmišljala koji kraj kamo ide [:hihot] [:hihot] [:hihot] tako da... [:hihot] [:smije]
2012 12 14
Ma je, sve se nauči kada ti treba i kada želiš.. Ja sam isto mislila da nikada neću skuhati nešto jestivo i po zdravlje neškodljivo, a, moram se pohvaliti, za ovih par godina otkako kuham, ne samo da sam naučila, nego spravljam i prave specijalitete [:jezik]
2012 12 14
kuhinja i ja 0bodova,mašina za robu isto tako...koma.doma kod mame bižala kod od vraga :) a tek dica mala.dizale mi se dlake na glavi kad bi čula vrištanje ufff a sada...sve super.sve je došlo na svoje.sve mi je to prirodno.kuhinja...kolači sve super.gušt mi je. a frendice neudane i koje nemaju dicu mi se odvale smijat kad kažem..moran veceras peglat robu :)
2012 12 14
Sila te natjera na svasta,ne razmisljas dal znas nego da moras pa gotovo..tako da sve stvari dodju na svoje bez puno razmisljanja..roby ne brini,sve ces ti to savladati na jen dva..kad rodis postanes superwoman,da vidis koliko stvari odjednom mozes radit..jel tako mame?
2012 12 14
tako je, tako je...mi smo ko multipraktici, sve stignemo raditi u isto vrijeme ;)
2012 12 14
E ovu foru na multipraktik ima da iskoristim slijedećom prigodom kad se nešto skačim s MM.. ono, oko ostavljanja čarapa i gaća na sve strane, ne brisanja čizama nego mi utapka hodnik, i tako.. sve one male stvarčice koje te izlude ali i nasmiju kad počneš živjeti zajedno.. Joj, kad mu sva važna kažem: Jte, pa nisam ti ja multipraktik [:smije] [:smije] [:smije]
2012 12 14
hahaha [:hihot] [:hihot] a tek kad dobijete dijete [:hihot] [:hihot] Uhh, onda ćeš biti kao 2 multipraktika [:hihot] [:hihot]
2012 12 14
Opet me jedna cura nasmijala svojim profilom. Kaže, ni više, ni manje, nego: PRISTAJEM NA SVE... Stvarno za zapitati se.. [:jezik]
2012 12 16
ajme, pa kako ti na to naletiš..? Ja nemam te sreće [:hihot]
2012 12 16
Preporučeno, he, he [:smije] [:smije] [:smije]
2012 12 16
hehe [:smije] [:smije] Kad smo već kod preporučenog, Roby, jel ti još uvijek poštar tako drag? [:smije]
2012 12 16
A, naravno.. onaj otkačeni o kojem sam pisala.. ali on u mom kvartu bude samo povremeno, na zamjeni.. inače ga viđam onako, u gradu, ima ga svuda.. a naš pravi, redovni poštar je jedan ozbiljan čiko, ono, izvolite, hvala, do viđenja, ugodan dan- uopće se ne zna zajebavat, ozbiljaš teški.. jel ti još pišeš naokolo kako ti kćer hrče- rekoh ti, draga, ne govori to- neće ti se nikad udat [:smije] [:smije] [:smije]
2012 12 16
hehe, ja sam dobila nekog super poštara koji mi dođe do stana i onda ostavi paket, više ne ostavlja pored sandučića [:hihot] [:hihot] Joj roby moja, pa moram potencijalne ženike upozoriti na to, da ne bi bilo, nismo znali [:hihot] [:hihot]
2012 12 16
1 2 ... 35 36 37 38 39 40 41 ... 70