Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ONLYMAMA-sve i svašta

Mislim da se tvoj poštar nada da bi mogao ugledati nešto zgodno- ono, kao što je mmm123 pisala prije koji tjedan- laptop, dijete, sisa [:jezik] ili si mu naprosto neodoljiva simpatična [:sramezljiv] Btw, znaš li da mi donosiš sreću? Već drugi puta se dogodilo da ćaskam s tobom i stigne mi poruka u inbox i netko nešto želi kupiti- prije 2 minute prodah džemper [:poljubac] Ili je to dobra vibra, odvalim na ovu tvoju kravu, nakesim se, šaljem dobre vibre i puf- prodam [:hihot]
2012 12 16
Ja pišem li pišem, a ti (i kravica) otišle spavati [:hihot] Laku noć:)
2012 12 16
hehe, moja kravica i ja smo išle spavati, nije to zbog mene, to je zbog nje [:hihot] [:hihot] Evo vidiš srećonoše smo [:hihot] [:hihot] Tko zna, možda opet sad nešto prodaš [:hihot] [:smije] To je to, kravicu za talisman [:smije] A kaj se poštara tiče, ma di je bio prije 5mj kad sam dojila, sad se i ne bi baš nečeg nagledao [:hihot] [:hihot]
2012 12 17
Ne ide on baš bez veze skroz do vrata.. poštar pa tako fin i vrijedan.. teško [:jezik] Kad tad ćeš skužiti tko ili što mu se sviđa kod tebe, muški ništa korisno ne rade samo onako, od dobre volje, nešto taj smjera, budi oprezna ako što zatreba potrgat, stopirat.. [:smije] [:smije] [:smije]
2012 12 17
a ja tako fina udana žena, sa djetetom u stanu [:hihot] [:hihot] Možda je namirisao što kuham [:sokiran] Možda je gladan bogec [:hihot] [:hihot] vježbala sam ovih dana trganje, stopiranje i slično, tako da sam stalno na oprezu, da ne bi bilo kasnije: "lijepo sam ja tebi govorila..." [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2012 12 17
Ejjjj...evo mene, malo smo bili bubani, pa jen pa drugi...i tako ja bila 3 multipraktika...Moj poštar i ja smo si od onog dana jako dobri, čak se ponudi da me potpiše kad vidi dijete na rukama pa mu prođe kroz glavu onaj divan prizor....
2012 12 17
volila bi ja vidit svog poštara. mladog,starog ...nije bitno :) :( nema nikakvih pošiljki,ni trganja ni stopiranja.ništa . cekam pošiljke sa ebaya
2012 12 17
ajme..zastoj u prometu [:hihot] [:hihot] mmm123, nadam se da ste sad svi zdravi [:zaljubljen]
2012 12 17
A joj, eto nam i mmm123.. lijepo te čitati, draga.. nadam se da uz sve multipraktik obveze stigneš baciti oko na naše bljezgarije i da te bar malo nasmijemo [:jezik] A ko o čemu, Antonija o hrani.. mogu ti reći da ja ogladnim kad samo čitam o tvojim i Ezrizlo delicijama, a stvarno, onaj ko u prolazu još i miris osjeti.. nije mu lako, jadničak poštarski [:smije] Zadarmamica odjebala krpice i bacila se na ebay, eh, te Dalmatinke [:hihot]
2012 12 17
E roby roby, možeš nam se i priključiti, a ne samo čitati [:hihot] [:hihot] Ma ja ti uvijek o pričam ili o hrani ili o "čaju" [:hihot] [:hihot] A poštaru mi nije lako, istina [:hihot] [:hihot] Jadničak me prošli put tražio čašu vode [:hihot] [:hihot] da da, Zadarmamica nam se bacila na ebay [:hihot] [:hihot]
2012 12 17
ma roby moja,tu sam stalno sto bi ja bez ovog foruma,uljepsate mi dan..da,svi smo zdravi,hvala ti antonija na brizi.puse svima i budite mi dalje tako vesele!
2012 12 17
[:poljubac] [:poljubac]
2012 12 17
Opet kasnim.. [:sokiran] Svim OM laka noć:)
2012 12 17
Mjenjala se ja jučer s curom koja =pristaje na sve= [:jezik]
2012 12 18
ja bi zamjene :) baš je bilo super do prije koji misec.zamjene na sve strane.a onda odjednom koma.same prevare.
2012 12 18
1 2 ... 36 37 38 39 40 41 42 ... 70