Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ONLYMAMA-sve i svašta

imaš ebay [:smije] [:smije] [:smije]
2012 12 18
roby, sad me zanima na šta je cura točno pristala, odnosno , kaj si joj ponudila? [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2012 12 18
Samo sam čekala da me to pitaš, znala sam da jednostavno nećeš moći odoljeti [:smije] Ali.... ne odajem poslovne tajne.... [:jezik]
2012 12 18
Nije ništa zanimljivo kako smo nas dvije mislile- cura je jednostavno prelijena i nije joj se dalo nadopisati =sniženje cijena, zamjena=, ono, kao, to se podrazumijeva.. ja se skroz razočarala, ne zamjenom, super sam se mijenjala, nego mi ubila maštu, mislila sam da je nešto zanimljivije i opakije u pitanju [:smije] [:smije]
2012 12 18
[:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] ma pitanje je bilo u zraku [:hihot] [:hihot] A bemu miša, a uvjerena sam da si samo radi toga što "pristaje na sve" pristala na zamjenu [:smije] [:smije] Ajde, možda budeš bolje sreće drugi put [:smije] [:smije]
2012 12 18
Roby26 imam ebay [:kesi] ali nije to to.baš mi fale zamjene
2012 12 18
..šta pristala, ja nju pitala..skupila hrabrost i...ono, kud puklo, da puklo... a ono najobičnija zamjena [:smije]
2012 12 18
hahahaha, mislim da žena time mami ljude, i onda netko padne na te fore [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2012 12 19
cure kako vaše pripreme oko božića??
2012 12 19
@Antonija- je, moguće.. kad sam ja, ovako prekaljena članica OM kluba nasjela - jednostavno sam morala škicnuti o čemu se tu radi, kako li tek drugi prolaze, oni manje iskusni i više naivni [:jezik]
2012 12 19
Roby, e da nam je OM tu, sad bi ti čula.... [:hihot] [:hihot] Znam znam, znatiželja je jača [:hihot] [:hihot] No, sad si stekla određeno iskustvo, i drugi puta ćeš pametnije [:smije] [:smije] Zadarmamica, pripreme teku sporo ali sigurno [:hihot] Nešto kolačića je gotovo, a ostalo tek treba biti [:zaljubljen]
2012 12 19
Jadan poštar, sad se još i miris božićnih kolačića širi iz tvog stana.. tražit će on opet vode, hehehehe [:jezik]
2012 12 19
hihihihi, dobro je dok on traži samo vodu [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2012 12 19
Pa gdje ste? [:place]
2012 12 23
ahooj [:zaljubljen] [:zaljubljen] evo barem mene [:hihot] Ovih dana su se kolačići radili i sl.stvari, sutra čišćenje, a onda uživanje [:smije] [:smije]
2012 12 24
1 2 ... 37 38 39 40 41 42 43 ... 70