Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ONLYMAMA-sve i svašta

cure...drži me trema.ne mogu zaspati.očekujem noćas ili ujutro poziv od frendice.ide roditi.a ja idem s njom na porođaj :)
2012 12 27
Ajme, to se zove hrabrost.. samo ćeš čekati ili baš ono, prisustvovati porođaju?
2012 12 28
vratili je doma.6prstiju otvorena.njima je gužva aaaaaaaa sutra ujutro ide opet. završila sam tecaj snjom.bit cu baš unutra u boxu snjom.a muž vani. :)
2012 12 30
Vau.. baš si prava frendica..ja bih se onesvijestila.. sretno sutra, javi jel sve ok, a biti će sve u redu [:smijesi]
2012 12 30
ajde ajde, prije će se doktor onesvijestit od tolikih žena oko sebe [:hihot] [:hihot] zadarmamica-držim fige da ti frendicu ostave u bolnici i da sve dobro prođe [:zaljubljen]
2012 12 30
opet su je vratili doma.nisu ni gledali koliko je sad otvorena.rekli su da dode kad je zaboli. a njena dokt je šalje u bolnicu...jer ima malo plodne vode,posteljica treceg stupnja,i otvorena vec danima 6prstiju. u bolnici nam rekli da dodemo 2.1. a termin joj je 15.01. ali su rekli da ce rodit ovih dana.
2012 12 31
Drage moje, SRETNA VAM NOVA GODINA, želim vam puno zdravlja prije svega, sreće, ljubavi, novaca..i naravno ispunjenje svih želja u ovoj godini! puno pusa svima šalju MMM123 ( Matej, Martin i Marjana), to su moji mali anđeli [:smijesi]
2013 01 01
Hvala Marjana na lijepim željama [:zaljubljen] [:zaljubljen] Sretna Nova Godina tebi, tvojim anđelima i OM curkama [:zaljubljen] [:zaljubljen] Ako ste slavile Novu, nadam se da ste se lijepo provele [:zaljubljen] Pusa [:poljubac] [:poljubac]
2013 01 01
Sve najbolje u Novoj i od mene: drage curke, vama i vašim najdražima želim ispunjenje svih želja, da se puno volite i naravno, da ste mi sve i svi zdravi i veseli [:poljubac] Hvala i svima vama na lijepim željama [:smijesi]
2013 01 01
Iako sam na krpicama već mjesecima, danas sam skužila da sam potpuno neinformirana.. naime, u profilu jedne cure piše =Isključivo prodaja ili zamjena= Jte, znači da sam ja zakinuta- pa nisam ni znala da ima još opcija.. samo kada bi mi netko otkrio tajnu- što još se može?! [:jezik]
2013 01 03
hvala Roby [:poljubac] [:poljubac] ja već dugo nisam naletila na nešto zanimljivo u nečijem"dućanu" ili profilu [:hihot] [:hihot] sad kad si to spomenula, mislim da smo zakinuti svi [:hihot] [:hihot] Daj se javi curi pitaj ju za tu opciju [:hihot] [:hihot] sad i mene zanima koja je to opcija [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 01 03
cure,bas razmisljam..mozda se da nesto iznajmiti ono kao za jedan izlazak,pa vratis opet..hm..
2013 01 03
Je, mmm123, meni je isto jedino to još palo na pamet.. Antonija, cura je lijepo napisala da je samo za prodaju ili zamjenu.. ne znam kako da joj ponudim treću opciju- samim tim što ne znamo ni što bi to bilo.. a kopka me, moram priznati [:jezik]
2013 01 03
Btw, ovih dana nasanjkavam mmm123, pa nemam puno vremena za druge [:smije]
2013 01 03
Ona jadna ni ne zna da se namjerila na okorjelu švercericu.. nemojte joj reći [:jezik] A što je spakirano u paket za nju, niti ne znam- Mrvica je pakirala [:smije]
2013 01 03
1 2 ... 39 40 41 42 43 44 45 ... 70