Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ONLYMAMA-sve i svašta

I meni bi bilo bolje da još nešto korisno napravim ili da idem spavati..ali naletjela sam na temu- link gore i nisam mogla odoljeti..taman sam se nabrijala a cura odustala,, pa ne možeš se ovdje pošteno ni posvađati [:hihot]
2012 12 24
Jesam ju sredila, a, a? Šalim se, naravno, ali stvarno sam na tu temu osjetljiva jer sam vidjela filmiće o tome.. majko mila, stvarno užasno [:tuzan]
2012 12 24
roby, evo, čitam i ne vjerujem [:hihot] [:hihot] [:hihot] ma nemaju oni pojma s kim imaju posla, ipak si ti u OM klubu i ne daš se tako lako nasanjkati [:hihot] [:hihot] Ovo mi je najžešći dio: "Napomena: mislim naravno na kosu, krzno na drugim dijelovima (ženskog) tijela ne podržavam i sustavno uništavam" [:smije] [:smije] (naravno da sam taj dio uočila [:hihot] ) Znam kako ti je, jednostavno je jače od tebe [:hihot] [:smije] ja se sve bojim javiti na tu temu, bojim se da bi imala zabranu pojavljivanja na krpicama [:hihot] [:hihot]
2012 12 24
I ja sam to mislila, ali sam se stopirala na vrijeme.. jte, došlo mi da psujem, onako gadno.. a na CMC-u božićne pjesme, pa sam se skulirala.. Hvala ti na podršci [:poljubac]
2012 12 24
ne ne, moraš biti u skladu sa božićnim ugođajem [:hihot] [:hihot] da ne bi bilo- znaš sama što [:hihot] [:hihot] Uvijek [:poljubac]
2012 12 24
..totalno me raspizdila izjavom =ja volim životinje, ali nosim pravo krzno= Totalno licemjerje [:frustriran]
2012 12 24
Ali, da, naravno, božićni ugođaj se polako ali sigurno uvlači u srca i domove, pa sve na stranu.. Laka noć [:zaljubljen]
2012 12 24
slažem se da je to totalno licemjerje [:smijesi] Ne možeš biti vegetarijanac koji voli životinje, a u isto vrijeme nositi krzno...bože, to je ko da propagiraš ne ubijanje životinja s krznom oko vrata, malo paradoksalno izgleda, a i zvuči....gluposti... da da, totalni božićni ugođaj, taman sam pripremila sve za riblju juhu, pa je kod mene sad ugođaj kao u ribarnici [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] Laku noć [:zaljubljen]
2012 12 24
A jesam se slatko nasmijala na tvoj ugođaj ribarnice.. a tek danas, kada se riba peče- pa se cijela kuća zasmrdi, tu ni napa ne pomaže [:tuzan] Ali, zato sam ja danas velikodušno taj poslić svekrivi prepustila- pa ona ionako sve zna bolje, pa će i ribu bolje ispeći nego ja, jelte [:smije] [:smije]
2012 12 24
hihihihi [:hihot] [:hihot] Danas nam je svima kao u ribarnici... [:smije] Bojim se uopće uključiti napu da mi ne bi kasnije ispuštala miris ribe [:hihot] [:smije] Moja svekrva ( na njenu radost ) ne živi s nama [:hihot] Al već mi je pokušala uvalit bakalara da ga ja spremam, kako da ne, iovako su mi miomirisi u stanu [:smije] [:smije] I da, svekrva uvijek zna najbolje, dobro, ne bolje od OM, ali tu su negdje [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2012 12 24
He, he [:hihot] Ne živi ni moja s nama, ali je kuća do nas.. nešto kao u Raymondu [:jezik]
2012 12 25
hahahaha [:smije] [:smije] [:smije] sad si ti mene nasmijala [:smije] [:smije] Nego, cure moje, sve najbolje vam želim za Božić [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] Budite mi zdrave, sretne, uspješne i lijepe [:zaljubljen] [:poljubac]
2012 12 25
Hvala Antonija [:poljubac] Svim OM curkama od srca želim sretan Božić, puno zdravlja, veselja i ljubavi [:poljubac]
2012 12 25
cure moje, SRETAN BOŽIĆ!!!!!!!! nemojte se udebljati ovih dana heheheh [:kesi] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2012 12 25
Hvala! A za ovo drugo- mogu probati, ali teško je odoljeti [:sramezljiv]
2012 12 26
1 2 ... 38 39 40 41 42 43 44 ... 70