Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ONLYMAMA-sve i svašta

hahaha [:hihot] Nego, di je ta tvoja Mrva, ne skriva se sto posto, jer se ne može sakriti [:hihot] [:hihot]
2012 12 07
Ha, ha, ha.. Ma nema par minuta kako je MM komentirao- jadna naša Mrva, tako je velika da ju ipak svi skuže kad se negdje zavuče- il viri rep, il glava il joj se stomačić izbaci [:smije] [:smije] [:smije] Sva djeca koja dođu u posjetu ju žele razvlačiti.. najdraže mi je kada dođe malac koji još ne zna pravilno govoriti pa ju zove: "Maaso, maaso!" A dotična- bris pod dvosjed pa viri ispod... [:jezik]
2012 12 07
mačka moje svekrve,zvana Zvončica,zvončo. stara 2ipo god, teška 13kg :) krepala prije dva miseca.srce je strefilo . dolazili su je prijatelji gledati,ko tigrica je bila.:)
2012 12 08
bit će da je umrla od silne radosti [:hihot] [:hihot] A roby, tvoja mrva je fenomen [:hihot] [:hihot] Ne može se ona igrati skrivača ni da hoće... Meni je bio simpatičan moj mačak Ken, od mila sam ga zvala Kenjo [:hihot] Kad bi ovako snijeg napadao, onda bi se u snijegu vidjele samo njegove šape i crta po sredini (od trbuha kojeg je vukao) [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2012 12 08
@Antonija: Šteta što više nemaš Kenju, on i Mrvica bi bili savršani par.. jedino što moja dama neće ni da proviri na snijeg- hladno i mokro, fuuuj [:hihot] @zadarmamica: Daj, jte, kako možeš za micku reći da je krepala [:tuzan] ...pretpostavljam da ti mačka nije bila draga samim tim što je svekrvina, he, he, al ipak:)
2012 12 08
mislim da bi bili divni, jedno drugome konkurencija, barem što se kilaže tiče [:hihot] [:hihot] Bio je to ogroman mačak, Kenjo.... [:smijesi] Mislim da je bio gay, ali tko će ga znati, bio je kastriran.. [:hihot] I ne, nije bio nimalo mirniji zbog toga, naprotiv...divlja mačka bi se posramila svoga karaktera pored njega [:hihot]
2012 12 08
To si ti njega dala na sterilizaciju da ne bi alimentaciju morala plaćati, he [:smije] [:smije] O Mrvi, kondomima i njenoj sterilizaciji sam već pisala [:jezik]
2012 12 08
haha, s obzirom kak je obilazio mačke/mačore mislim da bi okolica bila puna njegovih potomaka [:hihot] Šta je sigurno, sigurno je [:hihot] Mislimd a bi se morala ovdje naprodavati robe da bi plaćala svu tu alimentaciju [:hihot] A tvoja Mrva i kondomi, legendarno... [:hihot] [:hihot] Mi bi htjeli za stan nabaviti macu, sad mi je malo curka premala za mica macu, ali kad malo poraste, definitivno nabavljamo/udomljavamo macu [:zaljubljen] Udomili smo psa, htjeli smo ga držati u stanu, još nam je žena rekla da je to manji pas, manji od labradora, reko odlično....na kraju smo psa dali mojima koji žive u kući sa ogromnim dvorištem, iz samo jednog razloga...ispostavilo se da je pas tornjak!!! hahahaha [:hihot] [:hihot]
2012 12 08
Halo drage moje [:kesi] !! Ja se naprodala u zadnjih par dana ne bi mi vjerovale i opako se približila potrebnom iznosu [:zaljubljen] ... Također je u tome nastupala i moja draga Roby koja me poštedila za 200kn, odnosno pristala je na odgodu plaćanja dok ne riješim poklončiće [:sramezljiv], te me samim time usrećila do neba i nazad [:hihot] ... Što se tiče četveronožnih prijatelja, Roby će znati o čemu pričam, maca koju sam silno htjela udomiti, netko ju je udomio prije mene... Ali eto, barem je sada na toplom i uživa u nekoj svojoj jazbini [:smije] [:smijesi]
2012 12 08
heeej, ajde, imaš dobar razlog što te nema.. Svaka čast, nadam se da ćeš još puno toga prodati [:zaljubljen] Što se prodaje tiče ja sam dana obavila fantastičnu transakciju, sad mjesecima ne moram ništa prodati [:zaljubljen] [:zaljubljen] Neka je maca udomljena, nije više važno ni kod koga..Volim udomljavati životinje..bilo pse ili mačke...pa smo tako udomili 2 mačke i 3 psa [:zaljubljen] I nismo nikad požalili... [:zaljubljen] To je lijepo, naravno, tko može i želi [:zaljubljen]
2012 12 08
[:smijesi] , bit će da je ovo naš mjesec [:smije] [:smije] ... Jao, ja sam rekla dečku, čim počnemo skupa živjeti ne gine nam pas, ako ne i 2 [:hihot] , obožavam te male krznene "praščiće" [:smije] [:smije]
2012 12 08
hehehe [:hihot] [:hihot] neka neka, da je bar tako svaki mjesec [:hihot] Mi bi isto udomili puuno životinja, ali živimo u stanu, tak da baš i ne možemo to napraviti...ali jednu macu svakako možemo [:zaljubljen] I jedva čekam [:zaljubljen] Pse obožavam, doslovce ti dođu kao članovi obitelji [:zaljubljen]
2012 12 08
Alo, napričaste se vi bez mene.. ja bila na nekom poslovnom pred(božićnom) domjenku pa me eto sada.. ne mogu se ni ja požaliti na transakcije ovih dana- malo prodala, malo više mijenjala, sve u svemu, zadovoljna sam..baš su mi fora ove krpice naše..@lollip: super za micu, drago mi je da ima krov nad glavom, osobito otkako je ovaj ludi snijeg narokao.. mislim, volim ja snijeg- gledati iz tople sobe, he, he [:smije] @Antonija: mogu ti reći da si utjerala strah u kosti, mislim ženo, ima te svuda..bojim se paštetu otvoriti da mi ne iskočiš [:hihot] šalim se, naravno: upravo sam čitala o zvjerima u krevetu i slatko se nasmijala.. nemoj to tako javno pričati o kćeri- pa neće ti se nikada udati, he, he [:smije] [:smije] . Laka i slatka noćica, curke drage [:poljubac]
2012 12 09
u roku pola sata,od kihanja do sada ja se razbolila [:place] a sutra bi tribala na krštenje. lipo me nos uvatia kihanje i grlo. laku noć [:kesi]
2012 12 09
porodiljni progovara iz mene , odnosno višak vremena [:hihot] [:hihot] [:kesi] [:kesi]
2012 12 09
1 2 ... 33 34 35 36 37 38 39 ... 70