Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ONLYMAMA-sve i svašta

Jesi osim ove neuspješne obavila koju dobru kupovinu? Ja sam danas nešto zamjenila ali s poznanicom otprije, pušem na hladno kak bi se reklo...
2012 11 08
ja uvijek imam ideja [:kesi] ove mane kod badića, to su ti novi modni detalji, kak ne kužiš?? to ti je totalni must have ove sezone ..mislim pitaj Borisa jeBanovića [:hihot] To ti je sve serijska proizvodnja, tko zna kaj bi dobila da si trapke uzela [:hihot] Mislim, što je nekima mrlja ilitiga fleka, nekima je to uzorak..ili ti je žena samo ostavila svoj DNA potpis [:hihot] A ti lollip s obzirom kakav si badić dobila, i moraš prakticirati nudizam, možda je to upravo ono što je cura htjela postići..Ili te OM nasanjkala pod drugim profilom..joj joj... [:hihot]
2012 11 08
Ma znaš što, dobro ti veli AntonijaBesen, sad imaš i DNA, pa ako je nećeš drugačije naći, mi ćemo ti biti CSI ekipa...malo ostružeš toga dolje, pa u epruveticu, mućkaš... [:hihot]
2012 11 08
Ma imam još 3 kupovine, sutra bi mi trebao stići još jedan paket, a druga 2 sljed tjed, jer sam uplatila danas tek, sasvim ok su cure i ne sumnjam u njih niti malo, evo danas dobila tenke nove novcate od jedne cure [:smijesi] ... Može, ali prvo moram obući zaštitno odijelo i 5 pari rukavica za svaki slučaj da mi prsti ne bi izgorili, vi ćete mi biti CSI ekipa, a OM ću zvati da mi bude moralna podrška, ili još bolje da me dobro nasmije u ove dane sanjkanja [:jezik]
2012 11 08
hihihi [:hihot] CSI [:hihot] [:hihot] Al moramo onda odrediti tko je glavni u tom CSI-ju ...ja predlažem OM...ipak ona zna znanje..reklo bi se da je diplomirani znalac... [:hihot]
2012 11 08
Naravno, OM će to nadgledati iz nadzornog tornja, onako preko stakla a mi ćemo raditi ko crvići [:hihot]
2012 11 08
Zaštita obavezno, veli OM da svaka sebe treba štititi i to je to [:smije] [:smije] [:smije]
2012 11 08
Ups! ženskog=mačjeg (moja posljednja poruka)
2012 11 08
Ajme, ima se što za pročitati.. Draga moja lollip, ja sad ozbiljno: ne bih ti ja tu musavicu tako lako pustila.. Ja bih nju lijepo imenovala, i ovdje, i na Garavušinom popisu i tražila svoje novce nazad [:ljut]
2012 11 08
Ma treba svakoj sve reći iskreno i gotovo
2012 11 08
AntonijaBesen: super fora za micka koji je ostao trudan.. ja sam svoju dala na sterilizaciju.. probala ja joj uvaliti kondome, da bude moderna mica, a ona se samo igrala s paketićem i nema pojma što je to.. neiskusna žena mačjeg roda.. A onda ja, ko OM popizdila i rekla: neš ti tu meni rađat bez zaštite, balavice jedna, idemo kod teta veterinarke na jedan mali zahvat [:smije]
2012 11 08
Tako je mmm123. Mislim, stvarno, ofucani badić-bljak [:boji]
2012 11 08
Ancica29, pa di si ti? [:smijesi]
2012 11 08
Roby nisam ja njoj niš uplatila... U pitanju je bila zamjena, ona meni pošalje badić i 60kn uplati za moje ekstenzije i nakon toga ja njoj šaljem ekstenzije... Tako da nisam ostala zakinuta za ništa, da jesam drugačije bi to bilo, plesala bi ona po mojoj svirci, a ne svojoj :Đ... A badić joj sutra putuje nazad u naručje...
2012 11 08
pametna si ti lollip,kad ja dobim tvoj paket saljem svoj..hm,meni to nikad ne upali tak,ak ne posaljem isti dan odma mail,gdje je sto je?to te OM naucila pameti
2012 11 08
1 2 ... 21 22 23 24 25 26 27 ... 70