Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ONLYMAMA-sve i svašta

Fala fala... [:zaljubljen] To je to, egotriperka [:smije] Volim ih takve [:smije] ne ne lollip, ne sanjkaju nju, već njenu kćer, ona je premudra za tako nešto [:hihot] (možda riječ "sanjkati" u žargonu znači nešto drugo [:hihot] , ah ja balavica isto na svašta pomislim [:hihot] ) Možda i ona želi biti nasanjkana :D Možda me muči i pravopis, ali eto, okrivit ću vrijeme a i balave godine za to [:smije]
2012 11 06
Ciao AntonijaBesen s kravicom na koju odvalim svaki puta kad ju vidim.. Ja sam od početka u klubu OM (doduše, morala sam proći opake testove da me prime.. [:jezik] ) pa ti mogu reći da nije nikada kasno: mi ti sve već vježbamo trganje paketa, stopiranje, šikaniranje poštara (moj zgiba čim me vidi [:smije] ) pa uči dok si mlada... jer ako te netko nasanjka, morat ćeš zvati OM u pomoć [:hihot]
2012 11 06
Dobrodošla Antonijaa [:smijesi]
2012 11 06
Roby... kako si mi???? jel sanjkaš? [:smije]
2012 11 06
Pozz Ancica..Više trgam..i pomalo stopiram.. [:jezik]
2012 11 06
Dobrodošla AntonijaBesen! [:smijesi]
2012 11 06
Ajme koliko poruka dobrodošlice [:zaljubljen] Hvala hvala, zbilja ste krasne... [:zaljubljen] Moja kravica i ja, prijatelja dva [:smije] Nemam kravlje ludilo, ali mogu imat, ovisno o situaciji [:hihot] Dajte curice, mislim stvarno, pa OM će pomisliti da se bavimo organiziranim kriminalom [:hihot] Ali u svakom slučaju, počet ću i ja vježbati, znate kako se kaže: ponavljanje je MAJKA znanja [:hihot] Da ne bi prošlo par dana i evo mene nasanjkane [:kesi] e da, zbaoravih staviti tisuću i jedan uskličnik (silly me [:hihot] ), pa evo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012 11 06
Baš ti je simpatična ova kravica, ona trga travicu dok mi trgamo paketiće [:kesi] ... Kriminala nema, ali svih sanjkamo [:hihot] , kako znaš da tebe ne želimo nasanjkati ovim silnim dobrodošlicama? [:smije] [:smije]
2012 11 06
Hehe, kravica zna svoj posao, za razliku od OM [:hihot] Pa zar sam ja to nasanjkana?? I ne samo nasanjkana, nego i preveslana?? [:hihot] [:hihot] o neeeeee...Idem odmah zvati OM da mi da smjernice što i kako dalje... [:smije] Odmah sam dobila poriv da skoknem do pošte i potrgam koji paket, čisto da si nađem nešto što mi odgovara [:hihot] Ili da možda nešto stopiram? hmmmm [:smije] Mislim, ja sve ove vaše poruke čitam po rasporoženju, a trenutno sam u PMS-u [:hihot] Mislim ak OM kaže da se tako čitaju poruke, tko smo mi da proturječimo [:hihot]
2012 11 06
ne budete mi zamjerili greške u pisanju, sezona je kuhanoga vina... [:hihot]
2012 11 06
Dobro jutro svima...Čitam tamo na topicu prevarantice, paispada da je počela sezona SANJKANJA a snijega niotkud, što će tek biti onda...Ja se bojim bilo što kupovat više il prodati, sumnjam u sve i svašta, čak sam počela primječivati pravopis, stil kojim piše, dal je BALAVICA il OM...Jao [:hihot]
2012 11 07
Ciao mmm123: evo, ja nikada ne bi od tebe kupila jer si napisala pa ispada zajedno [:jezik] Ma nemoj mi sada i ti postati paranoična, ipak je ovdje puno puno više dragih, normalnih i poštenih cura [:poljubac] nego onih ne znam kako bi ih više nazvala..pohlepnica [:ljut] Ajme što mi je žao što se nas dvije ipak nećemo mijenjati za jakne..pa bi vidjele tko će koga nasanjkati i tko bolje trga [:zaljubljen]
2012 11 07
kuhano vino........ mmmmmmmmmm.... obožavam ga, ali što ako nas OM uhvati da pijemo? bojim se... [:ljut] [:ljut]
2012 11 07
roby26 mislim da si se prepala jedne mame, ajd priznaj...
2012 11 07
evo i mene strah tvoje mice kad ju vidim na slici griješim odmah
2012 11 07
1 2 ... 18 19 20 21 22 23 24 ... 70