Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

a sto mu jada [:frustriran] [:frustriran]
2014 03 12
Joj nemoje više o godinama,ja sam samo malo ljubomorna [:jezik] e da mi je vaše godine,a ova pamet [:hihot] [:hihot] [:hihot] ,bila bi vjerovatno još luđa [:hihot] [:hihot] [:kesi]
2014 03 12
tema je fenomenalna..jessica ostarim 10 godina od uzasa kad zagledam ne jednog,vec cijelu familiju sa unucima na balkonu,prepuna nam ih je zgrada [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] P.S.slusas dobru mjuzu,hehe...ima ovdje interesantnih cura vidim,bas mi je drago da ovdje ima puno cura koje vole citati,i ja sam jedna od njih,krenem s namjerom da cu citat 20-ak min da se uspavam,pa onda zavrsim citaajuci dok ne shvatim da vani svice...bravo ja,imam podocnjake do koljena zbog Malog princa od preksinoc P.S.jel krastavci pomazu za ozbac? sused me se boji kad me ugleda na balkonu [:smije]
2014 03 12
Dijana draga, sve dok ti nosiš točkice i uske trapke još si mlada, i još staneš S/M krpice [:hihot] [:hihot]
2014 03 12
meni ništa ne pomaže što se tiče lica [:smije] baš sam jučer išla u dm, kupiti novu liniju proizvoda u nadi da će mi pomoći [:frustriran]
2014 03 12
pasgaro...nekad,ono sa dvadesetak,bila sam kadra usred tjedna s posla otic na koncert i ujutro bez frke raditi,umila se u ledenoj vodi da se razbudim,stavila kremicu,maskaru i labelo i bila spremna,a saaad....preskocim beauty sleep i izgledam ko utvara...inace sam seljo beljo i ne koristim nis osim nivee,ona mi je najprakticnija i ne trebaju mi uputstva za uporabu,kad se pojave bore i sl.,educirat cu se o onim kremicama za odrasle zene,za sad jos uvijek trebam osobnu prilikom kupovine [:smije] il posaljem muza [:hihot]
2014 03 12
O da ne damo se Jessica,zato si ti nama spas,hahahaha,ma ljudi godine nisu važne,važan je duh,on pokreće i obnavlja,laka vam noć drage djevojke,dame,stojte zdravo i veselo,lijepa tema,svaka čast uvodničarki [:poljubac]
2014 03 12
joj, mislim da godinu dana nisam išla na neki koncert. baš sada kako sam krenula na faks, kao da sam potpuno oglušila. uopće nemam pojma dal netko "veći" uskoro dolazi ili ne [:tuzan] kao da više nisam u toku, a prije sam i po 8 mjeseci prije znala gdje ću biti nekog datuma [:tuzan]
2014 03 12
Noc Dijana [:poljubac]
2014 03 12
Dijana noć [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] Ja želim na koncert od AC/DC to mi je želja već jako dugo
2014 03 12
joooj,i ja bi studirala,imam osjecaj da ovako kradem bogu dane [:place] [:place] hodam na te neke radionice da nesto novo savladam,naucim...valjda cu se zaposlit uskoro,volim biti radoholicar,nemam mira u guzici dok sam doma,ko mi ono ime dade [:smije] [:smije] [:smije]
2014 03 12
i ja kradem bogu dane neučeći [:smije] evo, da se pohvalim, bila sam na koncertima od svih članova BIG4 [:sramezljiv] [:zaljubljen]
2014 03 12
Jessica,odustali su od koncerta u Zg-u,ali su potpisali u Beogradu ugovor,kojim se obvezuju da ce krajem 5.ili pocetkom 6.mj.nastupiti u beogradu na NK Partizan stadionu...mi nemamo uvjete,tako bar tvrde...
2014 03 12
što nisu već bili u beogradu?
2014 03 12
A ocito ce se opet tamo vratiti,tako bar pise,posto ni Split ni Zagreb nisu zadovoljili njihove uvjete...
2014 03 12
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 166