Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

mamamirna vadiš mi mast [:hihot] [:hihot] ja imam smart tv s youtube pa kad ja na telki na velikom ekranu njih pustim hehehe cijela se kuča trese [:hihot] [:hihot]
2014 03 12
dok su svi prozori na mjestu,nemas se kaj buniti [:hihot] jel posjedujes gramofon? [:sramezljiv]
2014 03 12
imam ali nije kod kuće, u viksi, to muž uspostavlja, već godinama [:hihot] [:hihot]
2014 03 12
a kaj se masti tice,to mi je kompliment,jos i uradih liposukciju prek monitora,jel treba jos kome pomoci? [:smije] [:smije] [:smije]
2014 03 12
bas super,pravi ljubitelj,sad mi se jos vise svidjas [:sramezljiv]
2014 03 12
e vidiš po tome se prepoznaje starija ekipa, pola njih ovdje nije čula za Bryan Fery, Hot Chocolate, Bruce Springsten....
2014 03 12
..tjesi se,mi znamo muziku iz svoje mladosti,zato kad me netko pita za danasnju muziku i izvodjace,blejim ko tele u sarena vrata,jer stvarno nisam u toku,ostala sam tamo negdje u 16-oj na prasnjavom tavanu slusajuci stare ploce Beatelsa,Queena,Kinga,etc.,etc,etc... [:smije]
2014 03 12
Barry White možda ???
2014 03 12
o Bože ponoć prošla, ode na spavanac ... Curke laka Vam noć [:zaljubljen] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] zzzzzzzzzzzz
2014 03 12
To mi nekak vise tata slusa,te AC/DC,s kojim me zarazio :))) ....a tek stari Valjak,Prljavci,Bajaga,corba,BALASEVIC [:poljubac] ,Bijelo dugme...joooj,nekad je bilo tako lijepo zivjeti,sve te stvari...definitivno cu u viksu uzeti gramofon,izbaciti TV...ionak ga ne gledam,a ak gospon ima neku tekmu,moze produziti do suseda [:smije]
2014 03 12
moram i ja imam cca jako malo vremena da skockamo tortu,balone,zamotamo pokloncice i jos mali milijun toga obavitiii...a ja naredila budjenje u 7h,ni gricki top me ne bu zbudil,pusaaa curke,svimaaaa [:poljubac] [:poljubac]
2014 03 12
Ja sam Sanja,imam 22 godine. Bavim se u ugostiteljstvu, trenutno ne radim, ali nadam se da uskoro ću krenuti :-) I ja volim životinje (samo ne one s velikim zubićima [:smije]) ali sam alergična na dlake mačke i psa [:smijesi] [:smije]
2014 03 12
Ja sam u 26oj, zaposlena u zdravstvu, pa zato nemam privatan život [:hihot] U ovo malo vremena što ostane započela sam neku vezu nedavno, držte fige. Inače mislim da sam rođena u krivo vrijeme, pogotovo zbog muzike koju slušam [:sramezljiv] Inače sam veliki borac za pravdu i često glumim nekog pučkog pravobranitelja, pa često i nadrapam. Volim umjetnost, u raznim oblicima. Trenirala sam dugo ples, no pošto nemam vremena zbog posla morala sam se toga odreći i to nikada neću prežaliti. Kao i svoj nesuđeni studij forenzike. [:place] Završila sam faks uz posao, no naravno ne radim na toj poziciji, imam papir sa kojim mogu obrisati dupe. [:smije] Radim i radim pola svoga kratkog životnog vijeka, već od 16god sezonski i honorarno, pa se nekad osjećam ko stara baba [:smijesi] Također jako volim životinje pošto vidim da se puno spominju, kao mala sam htjela biti veterinar, pokupila životinje sa ceste i vodila ih kući [:zaljubljen]
2014 03 12
Marija, 26 god., udana gospođa sa sinekom od 4.5 god [:zaljubljen] rođena purgerica koja se odselila k svom dalmatincu u Benkovac [:hihot] radim ko pravnica u gradskoj upravi u Benkovcu, u ZG-u imam peseka od 10 god., a tu imam malu žutu kujicu od 2 god. [:sramezljiv]
2014 03 12
i btw. Don je iz azila, a Minnie je pokupljena s ceste [:sramezljiv]
2014 03 12
1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 166