Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

MILLT2 - nisu bitne godine , bitan je duh i volja,,,,, Imam dovoljno godina al me to ne dira.....iz dana u dan nekaj veselo i novo i nek tak ostane dugo , dugo ,dugo..... Ima puno krasnih cura , onih mladih i onih malo starijih i stvarno obožavam pozitivne osobe......one negativne ne diram , sam ih maknem od sebe.... [:smijesi] [:smijesi]
2014 03 12
Predobra tema [:kesi] Ja sam Ivona, iz Bjelovara, imam 18 godina, idem u medicinsku školu.. ne volim dugo spavati, volim izlaziti [:jezik] [:kesi] obožavam životinje [:zaljubljen] Btw cure podignite ocjenu temi, da dođe u ''istaknuto'' [:smijesi]
2014 03 12
Naija ides u skolu koju sam ja zavrsila [:hihot] [:smije]
2014 03 12
Winxica [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] hvala ti draga moja Millt2 baš mi je žao, iskrena sućut [:tuzan] [:poljubac]
2014 03 12
poz!! sonja 31 zagreb 2 klinaca 5 i 10 godina radim!!!
2014 03 12
Moje ime je Brunhilda, volim sve što vole mladi, u slobodno vrijeme pletem pletenice i kuham bavarski gulaš [:zaljubljen] [:hihot]
2014 03 12
..gulaš...... ajme......... što volim dobar gulaš...
2014 03 12
i ja i ja i ja volim dobaar gulaš [:hihot]
2014 03 12
A Ezri se jako voli šalit [:smije] [:smije] [:smije] Neozbiljna ubraćena teta s ozbiljnim full time job-om, i raznoraznim hobijima [:zaljubljen] Obožavam fotografiju, glazbu i umjetnost. Dizajniram i izrađujem nakit i vintage modne dodatke. Pravi sam hedonistički bik- volim dobru papicu i dobru cugicu [:hihot]
2014 03 12
Ana, znači nisi blizu? a jel iz vidiš od sebe doma? ja ne znam kak bi ja tam preživjela, jednom sam bila u VG dok smo auto kupovali našli se odma na prvim semaforima mislim kod Zubaka, i uzletio je jedan, u šoku sam ostala umjesto da sam mob uzela i smimila to bedak! [:place] ja sam blejala, i blejala, divila se ko malo djete, užasna sam! [:znoji] oni su mi slaba točka [:sramezljiv]
2014 03 12
Koliko obozavateljica zivotinja, bas mi je drago zbog toga! Njih se i treba obozavati, svaki dan jedva cekam da mi smjena zavrsi, da dodem doma i da cujem zvuk sapica moje Pie. Njenom veselju nema kraja, odes na 15 minuta u ducan, vratis se, i Pijuska ti se veseli ko da se niste vidjele cijeli dan. No i usput ti naravno potrga sve vrecice koje drzis u rukama [:kesi]
2014 03 12
Evo da se i ja priključim [:kesi] Danijela, bliži se ljeto trideseto [:smije] stala brojat godine negdje u 24-oj, udana, nemam djece, u ozbiljnoj potrazi za poslom....bičina koja jako voli papat (nemam 100 kila [:smije] ) pit, kuhat i peći kolače...previše volim čitati, gledati serije i filmove i biti u toku sa selebriti žutilom...mjuza mi je sastavni dio života i nerijetko me se može čuti kako urlam po kući [:hihot] ili pravim buku s ona tri akorda što znam...obožavateljica dobrog humora, izrađujem nakit i figurice te ukrase za torte...oni koji me poznaju kažu da sam kreativna [:hihot] Još jedna opsesija su mi avioni kad već pričate o tome, te mi je neizmjerno drago što sam u Velikoj Gorici pa ih često mogu vidjeti. Uvijek za sprdnju i naravno veeeeeeeeliki ljubitelj svih životinjica a ovo su moji mali [:sramezljiv] [slika:6664a06a-30ba-4d63-ae16-b485d9633b21]
2014 03 12
hhahahahaha NerdyD koja profi foto poza na ovoj drugoj slici [:smije] [:smije] preslatko [:zaljubljen]
2014 03 12
e da... vidiš, NerdyD podsjetila si me da sam to zaboravila... Moja opsesija: vojni avioni... i astronomija. ne astrologija već astronomija. NASA centar je moja ljubav. Iako sam boravila tamo, ali hoću opet. [:jezik] [:zaljubljen] [:jezik] [:smijesi]
2014 03 12
joj da odem u dučan na 15 minuta i kad se vratim Loki I Lina su ko da se nismo vidjeli godinama :) neprocjenjivo jelda? [:zaljubljen]
2014 03 12
1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 166