Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

Ezri....ja sam uvijek super......jedino mi je taj ponedjeljak malo onak....na poslu.......no.....brzo to prođe.... [:smijesi] [:smijesi] Nemam razloga biti drugačije...... [:poljubac]
2014 03 14
ja sam s dragim otišla na zasluženi odmor daleko od doma( ajde ne predaleko) i sad uživam u suncu i odmoru [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] vi curke moje?? puse vam šaljem [:poljubac] [:poljubac]
2014 03 14
uživajte ivana!! [:zaljubljen] [:poljubac] moja curka pajki, dok se odmori ići ćemo opet van malo, pa u dučan i sutra na konceeeert! jedva čekam malo da se opustim... [:sramezljiv]
2014 03 14
Ivana gdje si nam zbrisala
2014 03 14
Ivana.....sve znaš... [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:poljubac]
2014 03 14
mi smo vam u Bjelovaru :) sunčano je i lepo i pijem si malo pivice [:zaljubljen] al moram dojti videti kak ste mi vi i kaj ima novoga Winxica moja sve jasno [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] Dijana hvala draga moja , na koji koncert? [:poljubac] [:poljubac] ancica moja pusa pusa Zvončici [:poljubac] [:zaljubljen]
2014 03 14
Ivana moj dragi je iz Bjelovara [:hihot] pusa i vama i nadam se da uživate [:poljubac]
2014 03 14
ma daj?! etoo još se negde najdemo na pol puta na kavi :) haha s obzirom da si ti iz Gorice [:hihot] [:hihot] [:poljubac] uživamo kak ne.. ma treba se malo maknuti od doma.. dolaziš ti kaj u Bjelovar? [:poljubac]
2014 03 14
Dolazim s dragim svaki mjesec. Idemo kod njegovih malo i tako [:zaljubljen] A kaj ti radiš u Bj?
2014 03 14
dečko tu ima kuću od dede i bake:) malo dalje od Bjelovara, koji paar kilometara [:smijesi] [:zaljubljen]
2014 03 14
Ko i moj...a koje mjesto [:hihot]
2014 03 14
Evo ja sam nova, pa da vas pozdravim. Nadam se da neću naletjeti na babaroge iz svih negativnih postova koje sam pročitala [:hihot]
2014 03 14
pozz točka [:zaljubljen] dobro nam došla Anči Hercegovac [:zaljubljen] [:poljubac] tvoj?
2014 03 14
draga tocka, ovdje jos nije minirano. nema minskog polja. kao ni u vrtlarskoj temi, napetim muškarcima, a i čista pozitiva se dobro drži! dobro došla, i have fun!
2014 03 14
Hahaha, hvala vam cure, ali nikada nisam riješila onu igricu Minesweeper bez da sam stala na minu, tako da vjerujem da ću i ovdje koji put naletjeti na koju :D
2014 03 14
1 2 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 166