Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

Je, i kod mojeg ljepše raspoređeno nego kod mene, meni sve u trbuh noge i dupe. Al dupe mi ne smeta [:smije] Samo da se zna, odradila sam trening, jest da boli [:znoji] jao jao [:znoji] al ipak!
2015 03 03
[:hihot] [:hihot] ....ni mom dečku ne smeta moje!!...meni da..ali kad god dobijem par kila..i dupe se popuni...pa brate mili,zaljepi mu se ruka za moje dupe i ne pušta!!!!..a kad god kažem da mislim skinut par kila kaže..ma radi šta hoćeš samo nemoj da ti se dupe smanji [:sokiran] ....
2015 03 03
Meni ne moj rekao da od kada vjezbam da mi se dupe podiglo i ucvrstilo. I isto kaze da ne smijem smrsaviti jer ode dupe. Hahha i rekao mi je da koram puno jest, jer ja ne zelim smrsaviti nego ucvrstiti se :P [:smije] [:hihot]
2015 03 03
eto na,još jedan guzoljubac [:hihot] [:jezik] .....
2015 03 03
[:smije] [:smije] [:smije] [:hihot] a nama kao to smeta [:zaljubljen] [:smije]
2015 03 03
[:hihot] [:hihot] ...ma nama je super! [:hihot] ...a njima još bolje [:jezik]
2015 03 03
[:smije] [:kesi]
2015 03 04
cure pa ipak su guze naj bolji adut u žene [:hihot] [:hihot] [:hihot] bar eto po većini glasova od muževa ili dečkiju [:poljubac] [:poljubac]
2015 03 04
istina, slažem se u potpunosti [:zaljubljen] [:smije] [:smije]
2015 03 04
ja imam ogromno dupe i volim ga, i svoje široke bokove isto... [:kesi] t25, čula sam za to i mislim da sam i gledala, morat ću škicnut pa javim hehe bila sam danas na uzv štitnjače, imam hashimoto, kroničnu upalu i od petka krećem na terapiju koja će trajat cijeli život nažalost... kaže mi žena da sa ovoliko vježbe koliko ja radim ljudi inače postignu jako puno toga u kratko vrijeme, a ja se jedva pomakla sa mjesta što se tiče napretka [:frustriran]
2015 03 04
ely..baš mi je žao [:tuzan] ....neznam šta da ti kažem?...znam da si ti pozitivna i da ti ne treba nitko da ti pametuje i govori da će sve biti u redu.. [:poljubac] ....samo ću ti reći da mi je jako puno cura reklo da su prehranom dosta toga promjenile..a jučer žena u bio&bio dućanu da je imala strašnih problema zbog štitnjače..i da se izlječila sa hranom i dodacima..da više ne pije ljekove..stvarno ti ne želim pametovat i dijeliti savjete...jako bliska osoba ima problema sa štitnjačom pa znam kako je kad ti svi dijele savjete...ali ti želim dobro..pa eto.. [:poljubac]
2015 03 04
Prehrana mi je odlična s obzirom na novčanu situaciju... niti jedem kruh niti pijem bilo što osim vode.. vježbam često.. al eto, kad ne ide onda ne ide hehe ma bit će to dobro kad se malo uhodam i googlam sve [:smijesi] Hvala na brizi, odo gledat onu sliku od muža da mi bude bolje [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 03 04
dobar dan cure [:smijesi] ...kako ste?..ima šta nov [:smijesi] ?...ovdje puše za poludit!!..sva sreća na mojoj kilaži..inače bi me vjetar odnio [:jezik] ....
2015 03 05
uff puše i ovdje za popizdit [:znoji] dragi danas dolazi, a putuje 6 i pol sati pa me strah sad cijelo vrijeme [:tuzan] Sinoć sam izašla sa curama, baš je bilo dobro [:smije] [:smije] Kupila neki sok u Kauflandu za 1,50 kunu hahahaha sniženo 90% jer mu ističe rok za 5 dana [:kesi] od višnje hehehe
2015 03 05
Ja jučer porezala vinograd sa sestrom, 4 sata smo to radile, na blagoj uzbrdici, i šetale brzim hodom do tamo i natrag, a ima jedno 3km u jednom smjeru. Došla sam doma gladna, jadna i izmučena, ali sam ipak uspjela odraditi trening, ne pitajte me kako. SVE me boljelo kad sam legla u krevet i mislila sam, sutra ako budem mogla uopće ustati iz kreveta, bit će to čudo. I eto, ustanem ja i NE BOLI NIŠTA! [:smijesi] Baš sam hepi cijeli dan radi toga! :) i da, i tu puše i hladno je...
2015 03 05
1 2 ... 17 18 19 20 21 22 23 ... 79