Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

Evo i mene hehehe Za grickanje preporučam bademe, orahe i slično (ali ne više od šake)... ili recimo sušeno voće tipa datulje, brusnica, smokve... ja pojedem nešto od toga, neko voće tipa jabuka, banana, mandarina ili jogurt sa brusnicom [:smijesi] Ma daj bježi, pa ja sam najdeblja [:pospan] Meni teta na videu nema premišićave ruke hehehehe premišićavo je ovo [slika:604111cc-9f10-4c99-bb89-dcfbba55f952] ova u sebi ima više testosterona od mog muža kad dođe sa straže [:smije]
2015 03 12
ajme odvratna mi je [:sokiran] [:sokiran] ..ely,kako si?..ima šta novo?...pozdravi muža [:smije] [:poljubac]
2015 03 12
Hello :) Anita, ti znači vježbaš ciljane vježbe za oblikovanje, bez imalo cardia, ak sam dobro skužila? Ima li rezultata u ovih 5 tjedana otkad vježbaš? Ja ipak trebam cardio, i to čim više cardia jer moram ponešto i izgubiti, a ne samo očvrsnuti. Danas mi je 19. dan shreda s Jillian, po drugi put. I ima rezultata, samo je dosadna malo [:hihot] A za grickalice - kokice su odlične. Samo prazne, bez soli i ulja, ispečene u kokičaru. Najbolja grickalica uz grožđice i bundevine sjemenke :) Dobar snack je i kad se pomiješaju zobene pahuljice s jajetom i bananom i ispeče se na kokosovom ulju. Ispadne kao neke zdrobljene palačinke, a jako je fino i zasitno. P.S. Ja se kontroliram cijeli tjedan, ali imam jedan dan za varanje [:hihot] obično petkom pojedem neku čokoladu, ili kolačić ili čips, ili pizzu, il kebab i zalijem nekim finim sokom. Bez tog dana bih sigurno pomahnitala i ispraznila frižider ili se natofljala smokićima i keksima od klinaca haha.
2015 03 13
dobar dan cure [:poljubac] ...MorningDew....bravo za vježbanje!!!..... [:zaljubljen] .....ako želiš malo cardia a voliš JIllian...probaj Banish fat boost metabolism..to je jedan od onih kad gledaš misliš nije strašno..a kad završiš vježbat rikneš [:znoji] [:znoji] ..ja koliko god puta vježbala taj video nije mi nikad lakše...možda da taj ubaciš svako toliko između shreda?..tako sam ja radila dok sam vježbala [:jezik] ...ima ga za skinut [:kesi]
2015 03 13
Joj ja sam super, dolazi muž danas [:smije] [:smije] [:smije] pozdravit ću ga hahahaha da znaš da mi je palo na pamet ubacit ga u stripere neke, brate 1500 kn pol sata plesa, skidanje do gaća + putni troškovi pffff ne mora odjelca neka kupovat kad je vojnik, samo dođe u uniformi i čizmama i deri [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 03 13
bok cure. MorningDew ovo je super jedan dan u tjednu kad si sve mogu priuštit što volim i tad želim dobra ideja . lakše cili tjedan onda izdržati. cure hvala na savjetima . ja nisam mršavica imam 167i sada 71 kil moram ja još skidati . otkako sam malu rodila nikako da se sa kilima pozabavim uvk neke izlike . sad je krajnje vrijeme [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 03 13
ja nemam ni dijete tak da se nemam na šta izvlačit osim na štitnjaču a to misle ljudi da ne utječe na debljanje [:smije] [:smije]
2015 03 13
štitnjača zna biti zeznuti -mojoj mami je isto bacila na debljanje tako da te u potpunosti razumim. ma ja se izvalačim eto sama sebe ka tješim da je to od trudnoče ali stvarno volim papati i to slatko . [:poljubac]
2015 03 13
ma štitnjača je kuja, baš je zla. Dobro pa sam otišla na vrijeme, ja se tu hebem sa vježbama a slabo se meni to nešto topi, još mi je čudno bilo [:frustriran] sunce joj žarko. heheehe ma treba si priuštit nekada slatko [:zaljubljen]
2015 03 13
eeellllyyyyyy [:poljubac] [:poljubac] ...ma ovo sa mužem ti je najbolja ideja ikad [:poljubac] ...prva gaža mu je već osigurana!! [:smije] [:smije] [:smije] ...
2015 03 14
Evo da se i ja ubacim. Marijana ja sam ti tipa nešto kad smršavim 1,2 odmah izgubim sve. Guzu,sise,noge budu ko štrakljice bez obzira na to koliko sam visoka. Najidealnije mi je oko 54,55 kg, ali onda imam trbuščić koji ću bojim se teško stopiti [:boji] [:frustriran] Morning, ima rezultata. Da bez cardia jer me koljena počela boljeti pa sam prestala ali sve mi se čini da bih sada ubacila kada sam malo fleksibilnija. [:smije] Rezultat je podignutija i čvršća guza i čvršće noge. Sada sam nedavno tek ubacila za trbušni i nadam se rezultatu. [:sramezljiv] Također mi je Jessica dosadila, nemam volje više sa njom, morat ću opet naći neku koja će me više motivirati. Ako imate koju za noge i guzu svakako mi preporučite. Također i ako mislite da ima neka dobra za trbušni a da se vide rezultati nakon nekog vremena. Kažem za trbušni još ne mogu ništa reći kada sam to ubacila prije 2 tj. možda. [:smije] [:smije] jeste lude [:hihot]
2015 03 14
Ely ideja [:smije] [:smije] [:smije] [:hihot] [:hihot] [:hihot] Samo da muž ne dođe tu na forum [:hihot] Anita, ma i meni Jillian dosadna, al ne dam se.. A ovaj Banish fat boost metabolism - nikak da se obračunam s njim. Mislim si - huh, jedva izdržim shred koji traje 25-30 minuta, kako ću onda ovaj bfbm koji traje 55min?! [:sokiran] Pa samo gledam iz daljine i nikak da se odvažim... Al aj, napredujem, prešla sam s bučica od pola kile na kilu, pa ćemo vidjeti sad hoće li biti teže radi toga. Danas ću si baš probat badić, pa da vidimo. Jel stanem unutra i na što to liči. Možda ako bude ok ubacim i plivanje [:hihot]
2015 03 14
ej stvarno zamislite da nam muževi ovo promatraju sa lažnog profila [:hihot] [:hihot] [:hihot] vau .
2015 03 14
Ma nek promatra, ako bude sreće odmah će odselit [:smije] [:smije] [:smije] Joj ja sam si kuipila od kg bućice prije godinu dana, meni to prelagano.. imam od 3 i s njima boksam (na prazno, nikog ne lupam hahah)
2015 03 14
Nisam vidjela stranicuuu, bacam se na gledanje [:smije]
2015 03 14
1 2 ... 20 21 22 23 24 25 26 ... 79