Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

Pije li ijedna od vas proteine? [:hihot]
2015 03 15
Ja osobno ne, mislim da ni ostale cure [:zaljubljen] [:hihot]
2015 03 15
[:smije] [:smije] [:smije] svaka čast, ja uvijek tako jer se na to njegovo sutra ne mogu oslonit [:hihot] Ja sam ti majstor za sve, od radijatora, bojlera, struje, stolarije, limarije [:smije] [:smije] [:smije] kao da sam udovica brate mili [:frustriran] Ak ćeš vježbat svaki put kad ti digne tlak onda nek ti svaki dan tak napravi hahahaha znači ti vježbaš kad si ljuta? dobro da znam, sad znam kak ću te potaknut hehhee [:kesi]
2015 03 15
Trenutno ne pijem, osobnog sam mišljenja da trenutno proteini nisu za mene jer moram dosta toga skinut a mišiće imam već. Pijem ponekad herbalife i aminokiseline (ako baš udarno vježbam) Za mršavljenje preporučam radije fat burnere... a najviše ubitačnu tjelovježbu. Niti jedan preparat te neće stanjit ako ćeš sjedit i čekat da proradi.
2015 03 15
Marijana, baš sam ponosna na tebe, em na kotlić em na bfbm! Kud udri po najtežem! [:hihot] Ali neka, očito si se osjećala baš moćno kad si odradila baš taj trening od Jill, svaka čast! Ne pijem proteine al zato jedem proteine ko blesava xD ne prođe mi dan bez jajeta. [:hihot] Ely kaže tri kile uteg ona s tim boksa... [:znoji] [:znoji] [:znoji] A ja nadobudno kupila bučice od kilu jer su mi od pola kile prelagane. A jebate ćuk. [:place] Ja se još nisam udala, ni ne živim s dečkom, al na putu sam ka tome. I sve mi se čini da ako mi se bude žurilo da nešto bude napravljeno, morat ću i ja sama. [:hihot]
2015 03 15
P.S. Badić mi stoji milina [:zaljubljen] Do ljeta će biti sve baš kako treba. Eto kažu moji da mi se čak i celulit povukao iako ja to ne vidim. [:sramezljiv]
2015 03 15
[:smije] [:smije] a ne boksam 2 sata u komadu nez da ih spustim pa da je fascinantno haha Najbolje je uz glazbu uffff Najbolje vi odmah usavršite sva zanimanja jer ćete se bome napopravljat u životu [:smije]
2015 03 15
MorningDew [:hihot] ...pa toliko ponosna(na sebe) a ljuta(na dečka) sam bila da sam svjesno odlučila baš najtežu vježbu!!!..znala sam da ću riknut i ispuhat se do kraja..evo danas jedva hodam od upale mišića [:smije] ...i danas mi je digo tlak na 300 tako da jedva čekam da prođe upala pa da odvježbam ponovo isto!!....ja ću ovih dana ofarbat zid,ima par fleka...i popunit fuge di su ispale..uopće ne želim gubit vrijeme i živce na moljenje drugih [:ljut] .....
2015 03 16
zaboravih nešto..MorningDew...baš mi je drago da ti badić dobro stoji!!!....i da si zadovoljna [:zaljubljen] [:zaljubljen] .....
2015 03 16
Haha, ima da dečku zahvališ Marijana na tome što te toliko ljuti kad budeš sva isklesana [:hihot] Zid, fuge [:sokiran] Ajde, ako ništ drugo, ja redovito kuham za 9 osoba [:smije] [:smije] Hvala Marijana, ma bit ću na ljeto prava bomba [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 03 16
MorningDew..ma mi smo sve već bombe!!... [:zaljubljen] ...a smo htjele biti ravnopravne..mrzimo podijelu na muško/ženske poslove..mi možemo sve..i imat obitelj,radit..popravljat stvari po kući....i eto ti na...za 10god.(a možda i manje) će nam muški služit samo za ukras(a neki ni za to [:smije] )......... [:poljubac]
2015 03 16
Nemoj čekat da upala prođe, moraš ju sad razbit [:smijesi] [:smijesi] ma joj ja sam danas sa neka ljuta, nikako na red kod ginekologa jer gospodin radi kad on želi i treba se naručit mjesec ili 2 unaprijed... pa se prebacim u Brod pa sad i kod ove čekam... e popizdit ću [:ljut] za šta mi uopće služi dopunsko jebalo ih dopunsko [:ljut] [:ljut] [:ljut]
2015 03 16
ej ely..ma jedva hodam tako da stvarno ne mogu vježbat...a ginekolozi su užas!!!...prije se u Puli čekao papa test 2mj a od sad 4mj [:tuzan] ...da poludiš!!!
2015 03 16
Meni je to nevjerojatno [:place] [:place] [:place] E baš zato treba vježbat hehehehe nakon 10 min će te prestat bolit [:smijesi]
2015 03 17
dobar dan cure [:poljubac] [:poljubac] ..evo,prošla upala pa ću večeras vježbat [:kesi] ...sutra sam naručena kod frizera,malčice me strah jer me zadnja baš lijepo usrala [:smije] ....ova je navodno dobra. [:smije] ...
2015 03 17
1 2 ... 21 22 23 24 25 26 27 ... 79