Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

[:hihot] [:hihot] [:hihot] krivo ipak se ja prva javljam [:hihot] [:hihot]
2015 03 11
Haha ovo Marijanino mi je dobro! 'sat vremena insanaty..pa pola sata ubacim jogu..pa još malo na lopti..pa odradim malo vježbe za fleksibilnost..i za kraj se još malo vrtim na šipci' [:smije] [:smije] [:smije] Točno da bi i mogla ely nešto slično reći hihi [:hihot] A ja zabušavam. Prehladila sam se onaj dan u vinogradu i grlo i nos su mi koma. Kašalj užas, disat nemrem. [:place] Zato sam odmorila 3 dana, tj. sub ned i pon, a jučer sam jedva jedvice odradila najlakši trening [:znoji] Danas vježbam opet, makar izdahnula jer će mi inače forma otići i dobit ću upalu mišića kao na početku [:boji] Da, Anita, kaj ti vježbaš? Neke konkretne vježbe ili neke svoje?
2015 03 11
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] skoro si pogodila hahahaha evo umirem od smijeha [:smije] isto svaki put provjerim ima li što novo i treba ubuduće umjesto samo da provjerimo nešto i napisat [:jezik] Insanity sam izbacila trenutno [:jezik] dok ne vidim kako će mi lijekovi za štitnjaču djelovat hehehe al yogu i loptu i šipku si pogodila [:smije] i zaboravila šipku za zgibove koju bi najradije pojela jer sam toliko jadna da mogu samo 2-3 napraviti i ubit će me to [:smije]
2015 03 11
ova teta na videu je totalno seksi [:frustriran] kuja jedna hahaha
2015 03 11
to se traži!!..izvještaj od svake,svaki dan! [:smije] [:smije] ..ajmo redom.. Mija..prva si se javila ali nisi napisala dal vježbaš? [:smije] Anita...ona teta sa vježba za trbušnjake je predobra..ni grama sala nema mamu joj,,,,,,,, [:smije] ely...baš sam ja danas gledala te japanske kristale..netko na krpicama prodaje...iako čekam da mi jedna cura da zrnca za kefir.. a ja sam se danas za ručak toliko najela da sam išla malo odmorit,zaspala i probudila se prije pola sata..a baš sam prasica [:hihot] [:hihot] ...veliki [:poljubac] svima....
2015 03 11
htjela bi promjenit sliku profila ali neznam šta da stavim?..imate vi kakav prijedlog? [:jezik]
2015 03 12
ej draga vježbam ja redovno -moja vaga pokazuje dobru brojku jupiiii uspijevam doći do cilja . da se meni najesti spasila bi se [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] nemoj sad te znam po slici ova je zakon [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 03 12
super mija!...baš mi je drago [:zaljubljen] .....ja jedem redovno [:hihot] ...
2015 03 12
uh kod mene je problem što se ja prejedam ne jedem zbog toga moram na stroge dijete [:place] [:place] [:place] .ali otkad je sa mnom jessica sve je lakše tijelo mi se mišića što je jako bitno . [:poljubac] [:poljubac] nego kako si ti meni mare?
2015 03 12
teta nema ni grama sala, ali mi je to malo opet tu mač, pogotovo ruke. [:smije] ja jedem puno [:hihot] što mi je i cilj jest i nabiti sve u masu, jer ne želim opet smršaviti (izgledam onda ko oni izgladnjeli) [:smije] i jučer mi je bio 5-ti tjedan od kada vježbam, to sam si bila uzela jedan dan slobodan sve ostalo vježbanje. ajme,ne mogu ni zamisliti ne jesti, jer meni mama uvijek govori ti kad ustaneš jesi oči otvorila govoriš "ja sam gladna" [:hihot] a što ću kad jesam i to jako, a u meni ima jedno 53 kg [:jezik] marijana dok postoje duge suknje ništa se ne brini onda [:hihot] mijaljević pokušaj više ubaciti voća i povrća da nemoraš gladovati. [:poljubac] [:poljubac]
2015 03 12
anita..a koliko si visoka??...a mija moja,šta da kažem..dobro sam!...osim što sam se posvađala sa dečkom..ali valjda ćemo riješiti šta imamo za riješiti [:tuzan] .....
2015 03 12
160 sam visoka [:smije] marijana, nebrini ništa,vjerovatno hoćeš :)
2015 03 12
cure može jedan savjet -mogu li umisto grickalica kad me baš želja uhvati gricnuti mussli ? mare nemoj samo bit tvrd orah nekad malo i popustiš -a što ćemo od njih [:poljubac] riješit ćeš ti to ne sumnjam ja u tebe [:poljubac]
2015 03 12
ma mija on je tvrdoglav ko mazga..popustila sam ja masu puta..ma,šta bude bit će [:smijesi] ..a za grickalice ti ja ne mogu pomoći jer upravo jedem čips i sendvič sa sirom i majonezom [:sramezljiv] [:jezik] .. čekaj malo Anita..ti govoriš da izgledaš ko izgladnjeli a imaš 53kg,160cm... a ja imam 55kg i visoka sam 164cm...kako onda ja izgledam ko prase a ti si mršava?? [:sokiran] [:sokiran] [:place] ...da nisi možda 170cm?...stvarno mi nije jasno?????????
2015 03 12
mija..ma kad ti dođe želja sa slatkim ili slanim slobodno pojedi malo..ako se budeš non stop ustručavala puknut ćeš i tek onda ćeš se najest svega i svačega...možeš svaki dan pojesti i malo čokolade i čipsa..ili neznam što voliš a da se ne udebljaš..samo umjereno...a i ako si svaki dan priuštiš nešto što voliš neće te više hvatat tolika želja...ovo pišem iz iskustva [:hihot] [:hihot] ... [:poljubac]
2015 03 12
1 2 ... 19 20 21 22 23 24 25 ... 79