Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

prijavljujem da sam vježbala..i da sam riknula [:znoji] ..bilo mi je teže nego zadnji put [:sokiran] ...taj BFBM me izluđuje!!....koliko god vježbala nikad mi nije lakše [:ljut] .....čak mi se pred kraj počelo vrtit u glavi..šta ima kod vas??.. [:poljubac]
2015 03 17
Dragi na straži i nema signala tak da se ne čujemo uopće... ja sva nabrijana jer sam prvi put u životu počela pit kavu... do sad sam možda 3 puta popila u životu i sad me baš pere kava kava kava kavaaaaaaaaa [:smije] [:smije] pit ću je zauvijek. još crnu rokam i bez šećera hahahaha
2015 03 18
Možda bih mogla i ja početi piti kavu. Nemam baš energije ovih dana. Ja sam od ponedjeljka krenula s Ripped in 30 od Jillian. Raspored je 6 dana svaki week, ali ja ću raditi 5 dana svaki, a vikendom odmarati kao i do sad. Mogu vam priznati da se nakon 50 dana shreda vide i neki rezultati i da od 5.1. nije prošlo više od 72h odnosno 3 dana u komadu a da nisam vježbala :) To me čini sretnom jer sam uvijek do sad odustajala. P.S. Psihički i fizički se pripremam na BFBM. Prvo shred, sad ripped, sljedeće bi moglo biti baš to. Ako izdržim ripped. Tek je treći dan danas, a rippa me opako...
2015 03 18
dobar dan [:poljubac] .....kava [:zaljubljen] [:zaljubljen] ...ja ne mogu zamislit da je ne popijem ujutro [:jezik] .....MorningDew...baš sam ponosna na tebe!!....ma ja ću sad nešto drugo vježbat..a BFBM ću ubaciti svako toliko..previše mi je 50min...to mi je vježba kad baš imam puno energije..ili kad sam ljuta [:hihot] .....
2015 03 18
mare za sve mi stvorena. kad budem imala problema zovnem te . vježbaš li [:poljubac]
2015 03 18
nije mi bilo spremala maleckoj rođendansku zabavu pa nisam stigla ni dva dana vježbati. od danas krećem opet.
2015 03 18
aloha [:hihot] ...ja sam koma,umorna..a znam da kad legnem neću moći zaspat [:ljut] ..izluđuje me to!!...nisam danas vježbala,bila sam vani cijeli dan..sutra ću [:kesi] .......
2015 03 18
ja ću da vrištiiim..danas mi je jedan od dana kada sam užasno živčana (PMS) i nemogu vježbati jer sam bila popodne u ka, došla kući oko 21h, puna kuća gostiju i kako da se sada izgubim o.O tako da danas NISAM vježbala,što ne znaći da neću [:smije] [:smije] [:hihot] [:poljubac] [:poljubac]
2015 03 18
Anita..da sam bar ja živčana,onda bi imala energije za vježbat [:hihot] ......ubija me to što ne mogu spavat...baš me zanima koliko ću izdržat?..tj. za koliko ću završiti na psihijatriji? [:tuzan] ......
2015 03 18
evo i moj update, danas sam brzim hodom prešla 6 kilometara [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] U malo manje od sat vremena, usput kolegici pokazala Požegu [:smije]
2015 03 19
mare kako ne možeš spavati pa nije pun misec??? cure ja sam isto u pms samo što ne grizem , izludila sam sve oko sebe . [:place] [:place]
2015 03 19
mija..imam problema sa spavanjem već godinu dana [:pospan] ......ely,dobra si!!!.....prošetaj jedan dan do mene na kavu [:hihot] [:hihot] .....
2015 03 19
[:zaljubljen] [:zaljubljen] Ja vam moram reći da su moji gosti otišli oko ponoći, a ja još onako umorna nagovaram se na vježbanje pa nikako. Nekako sam se nagovorila ali bio je već 1h, tako da sam do 2 vježbala. Bilo mi je jako žao da mi propadne cijeli trud a bio mi je 6 tjedan jučer. [:smije] [:smije] Znam da nisam normalna ali eto [:smije] [:hihot]
2015 03 19
joj anita dobro ti se dalo . ja inace zaspem kao kokoš 22 mi je plafon ako dočekam [:hihot] [:hihot]
2015 03 19
vjeruj da ni sama ne znam što mi je bilo, svi spavaju ja skakućem po kući [:smije] ja inače idem kasno spavati tako da mi nije bio preveliki problem ostati budna [:zaljubljen]
2015 03 19
1 2 ... 22 23 24 25 26 27 28 ... 79