Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Chat tema #1

[:smije] [:smije]
2015 08 04
ma ja kad zovem t com ,kad onaj počne "pametovati i nabrajati" 2 puta stisnem 0 i dobijem agenta odmah. sad sam zvala tomato.. pa tko normalan zove u pola noći službu za korisnike? [:smije] [:smije] da je takva gužva? [:smije] [:smije]
2015 08 04
Ako imam samo pitanje, uglavnom zovem kasno uvečer baš jer smatram da malo tko zove. Ali sam primijetila da se onirjeđe javljaju a i neke službe - npr tehnička podrška nije baš kompletna. Ma ne možeš im nikako totalno doskočiti [:frustriran]
2015 08 04
mene živcira ono,vaš razgovor se snima.tako ja jednom zovem i kaže lik kako se razgovor snima.ja kažem ok,samo malo,malo brljam po telefonu ok ,,evo i ja snimam možemo dalje... [:smije] [:smije]
2015 08 04
hahahha ja mislim da oni ne rade po noci. da je to mrketinski trik da cekas do jutra
2015 08 04
ne znam za tomato. T-com radi, Tele2 isto, samo u Tele nema tehničke podrške za baš sve
2015 08 04
ja sam jednom(ok više puta) imala okršaj s tcomom.uglavnom "ruter" je štekal,(mob se nije mogao spojiti na wifi)a oni tvrdili kako nije.javila se ženska sve mi radi,a kad je ona počela nekaj "popravljati" sve otišlo k vragu .i onda njihova fora za 2 dana ćete sve dobiti. ja poludila,počela nabrajati hoće li mi vratitinovce a 2 dana,meni treba za posao net,maknut ću babu,dedu,firmu,obrat,tatuu sve sa t coma,makar penale platila [:smije] [:smije] .spojili me s nekim likom sve se vratilo za 5 minuta i kroz 2 dana zovu kako dobivam novi ruter... [:smije] [:smije]
2015 08 04
ma dobila ja tomato,nešto mi šteka kartica...ujutro se čujemo opet... [:smije]
2015 08 04
[:smije] [:smije] [:smije]
2015 08 04
Nisu ti jadničci koji rade krivi, mislim da su uglavnom studenti i nedovoljno obučeni, a terorizira ih se.Ali ta arogancija kuće prema kupcima - ma kako da ne. Možda kod nekog i prolazi ali kod mene ne [:vrti] Još nijednom ni kod koga, nije mi se desilo da mi nisu izišli u susret. A pokušavali su [:hihot]
2015 08 04
uglavnom t-com nikad ne zovem ako nemam neki alkohol u kući [:smije]
2015 08 04
Pa da, poludim kad je netko arogantan i bahat na u tim call centrima. Uvijek pitam ljubazno, ali ako mi tako ne odgovori, u trenu okrenem "kožu naopako" [:jezik]
2015 08 04
žemske.laku noć i nek vas "buve" grizle cijelu noć!!! [:smije] [:smije]
2015 08 04
[:smije] [:poljubac] nocka
2015 08 04
laku noć, Majice, želim ti puno keksa noćas [:jezik]
2015 08 04
1 2 ... 34 35 36 37 38 39 40 ... 42