Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

lasersko skidanje dioptrije....

da li netko možda bio?? iskustva??? savjeti...preporuke.. [:sramezljiv] [:smijesi]
2015 08 03
Moja sestra je imala je -4,5 i -5.....trebaš bit savršen kandidat tj. samo dioptriju bez nekih dodatnih bolesti i anomalija oka...moj sestri je uspješpno skinuta dioptrija i operaciju je obavila u nekoj klinici na kaptolu u zg. cijena je bila 17kkn, i to prije 6godina....
2015 08 03
Ja sam bila prije 3 godine i više nego zadovoljna sam. [:zaljubljen] Imala sam diptriju -3 (samo na jedno oko) i uspjeli su mi povratiti kompletan vid. Bila sam poliklinici Svjetlost, zbilja mogu pohvaliti njihovu profesionalnost i brzinu, s obzirom da sam iz Rijeke, u četvrtak sam došla na prvi iscprni pregled, on je koštao oko 700kn, sve je bilo u redu, odmah dogovorili operaciju u petak ,u subotu otišla na prvi pregled (nakon operacije), skinuli mi leću i pravac doma. [:smijesi]
2015 08 03
ja sam imala -8 i prezadovoljna sam ,bila sam u klinici Optical Express [:smijesi]
2015 08 03
-7.5 na oba oka, genetika, operirala prije skoro 3 god u svjetlosti u splitu,neke akcije bile, platila oba oka 10 000!
2015 08 03
I prezadovoljna! A dosta mojih je operiralo, tata, sestra, stric, rodica i rodjak! Svi svjetlost i sve 5! Preporodis se!
2015 08 03
bilo bi ti možda bolje se raspitati kod nekog medicinskog osoblja kome vjeruješ iskreno ako znaš koga, jer osobno dolazim iz familije gdje je više med osoblja i nitko to ne preporuća, majka mi ima -5 ali dr koja se bavi time s posla joj je rekla ni slučajno. Kao, istina to pomaže ali privremeno, u smislu da to područje rada još nije dovoljno istraženo i može jednog dana imat raznorazne posljedice. (najčešće se vrati a može imat kobne posljedice...) Laik sam po tom pitanju, tako da sam rekla samo ono što su moji rekli, jer nikad ti ni jedan dr neće detaljno reći nuspojave već samo općenito zato ako imaš koga bliskoga u medicini raspitaj se. i pitanje, zašto skoro svi oftalmolozi nose naočale [:smije] možda ti je to odgovor
2015 08 03
hmmm..hvala svima na odgovoru..ja ima dosta veliku i vec sam se raspitala al me zanimalo iskustvo tu cura..i hvala zaista....svjesna sam da je svaki organizam inidividualan..i ne treba nikad ocekivat cuda..jednako kao sto postoji i mogucnost za rizik...pa makar i 99 posto sigurno jedan ipak ostaje.....ali mislim barem osobno..da netko tipa kao ja..tko nosi skoro 15 god naocale..da i upola mi smanji dioptriju je imam dosta veliku plus astigmatizam (cilindar) da bi mi puno znacilo..tak da...... skupit cu nekako hrabrosti [:sramezljiv] [:sramezljiv] [:hihot] hvala još jednom.....samo ako netko moze napisat..koliko oporavak trajao???
2015 08 03
ej tija....si.. u optical si vidim bila..koliko ti trajao oporavak..??...
2015 08 03
hvala [:poljubac] [:sramezljiv] super clanak..
2015 08 04
Ja sam bila u petak i zasad sam prezadovoljna, moja dioptrija je bila -3.50 i -3.75 a već drugi dan na pregledu vid mi je bio preko 100%. Sam taj postupak je meni bio skroz bezbolan i čim sam se ustala vidjela sam odlično. Operirana sam Advanced CustomVue Wavefront metodom u Optical Express-u [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 08 18