Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Je li se kome nešto slično dogodilo?

Je li je mogući ovakav način prijevare? Nažalost, svojom krivnjom curi sam poslala paket obično, i sad tvrdi da paket nije dobila, (neznam, možda stvarno nije dobila) i sad bih joj trebala ja vratiti uplaćene novce. Ja ću joj navjerojatnije vratiti, ali u meni se probudila neka sumnja da me ustvari želi prevariti, možda je dobila paket, al želi natrag i uplaćene novce. Moja pouka je svakako da svaki slijedeći put šaljem preporučeno. Je li koja možda imala takvo iskustvo?
2013 03 22
a koliko je prošlo od slanja paketa??
2013 03 22
tjedan i pol
2013 03 22
Ja sam tako poslala tajice na početku kad sam tek počela na krpicama,navodno nikad nisu stigle njoj,niti su se meni vratile....ja sam joj vratila novce i nikad ali nikad više ne šaljem obično osim ako kupac inzistira i preuzima odgovornost.i još me dan danas muči sumnja kamo su nestale tajice......
2013 03 22
Meni se dosad nije dogodilo da paket ne stigne,bez obzira kako je slan...
2013 03 22
i moja preporuka je više nikad slati obično...ja sam tako kupila na krpicama jedne traperice i cura mi je poslala paket obično i čekala sam ga doslovno 2 tjedna.....a ni kriva ni dužna ni ona ni ja....
2013 03 22
ni meni se nikad to nije dogodilo, punoo sam dosad slala, zato mi je sumnjivo
2013 03 22
ja skoro uvijek šaljem obično ,i uvijeek stigne bilo je i malih paketa pa stignu,sigurno te hoče prevarit pošalji potvrdu da si poslala
2013 03 22
možda ipak postoji šansa da paket stvarno nije stigao, nego je pošta zakazala, pa ipak još stigne?
2013 03 22
neznam ja sam svoj paket poslan obično doslovno cekala 2 tjedna....
2013 03 22
a sto nenazoves njezinu postu i nepitas dali je stiglo nesto na njeno ime i objasni situaciju pa ces znati na cemu si
2013 03 22
mozda sam ja cekala toliko jer je bila relacija Đakovo - Split..neznam...
2013 03 22
da, budem nazvala poštu pa ću provjeriti
2013 03 22
Meni nikako nije jasno zašto cure šalju obično.......pa ja da me traže,ne bi poslala riskirajući da ne prodam .. Meni je cura poslala Nike komplet mušku trenirku.....nikad mi nije došla,e sad da li je ona meni uopće poslala ,ja njoj baš i ne vjerujem,kao što možda ona ne vjeruje da ga ja nisam dobila. Al cura je nakon dva tjedna poslala mi drugu,jer nije se radilo o malom iznosu. NIKAD ne šaljem obično a nemojte ni vi,eto baš zbog ovakvih stvari...;) [:smijesi]
2013 03 22
ja sam znala slati obično jer se za neke stvari preporučeno ne isplati (a nitko ne želi platiti 15 kn za preporučeno, pa ja plaćam od svojih para...) ali otkad mi je jednom cura tvrdila da joj nije došlo, a u pitanju su bile 3 stvari, i izgubila sam poprilično para, uvijek šaljem preporučeno. da li je to do nje došlo, možda i je, sama sam si kriva, ali nemojte zaboraviti, nisu ni tete u pošti svetice. npr, meni nikad nije došlo 2 para čizama koje sam naručila s asosa, sve drugo i najmanji paketići su došli, ali očito su se tetama čizme svidjele pa su si ih ostavile, jer se paket asosu nije vratio [:frustriran]. još je takvih slučajeva, sad jel to bilo na carini ili na pošti ja ne mogu znati, ali ne vjerujem da je netko uspio izgubiti doslovno ogromnu kutijetinu s 2 kutije čizama unutra, a bome ni da je netko izgubio ogromnu žutu kuvertu u kojoj sam curi slala stvari. očito su zarine majice tolika bitna stvar u životu da moraš krasti -.-
2013 03 22
1 2 3