Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Je li se kome nešto slično dogodilo?

netko je gore spomenuo paket, paket i pošiljka nije ista stvar, ja obično šaljem u onim žutim kuvertama s mjehurićima, a to se računa pod pismo, ako ne šalješ preporučeno en dobiješ nikakvu potvrdu, kod paketa moraš ispuniti onaj narančasti/bijeli papirić isto kao za preporučenu... a ovi na pošti/carini, ma to je užas, skoro sve što sam naručila s neta su mi raskopali :(. nije bilo ništa osjetljivo pa se nije oštetilo, ali daj, kak ljude nije sram... i da, i mene su počeli pitati da što ja to šaljem, pa koji vrag? [:frustriran]
2013 03 22
ja sam spomenila paket al mislila sam na pismo obicno i obicno/prioritetno i nema nikakve potvrde osim racuna, za razliku od preporucenog i zvala sam u postionaj njihov besplatni broj da pismo nikad nije stiglo, al oni ne mogu nista posto nema potvrde kao kod preporucenog medjutim moze se otic u postu i napravit potraznica za paketom, sto cura koja mi slala i moja sestra napravile, a sad oce li se nac... hmmmmmmmmmmm
2013 03 22
i ja cekam jedno pismo to vec 2 tjedna [:tuzan]
2013 03 22
Moj savjet vam je da nikome ne saljete obicno nego iskljucivo sa nekakvom potvrdom, kao paket ili preporuceno ili preko tiska. Jer kad se izgubi posiljka poslala obicno, gotovo vam je..nema dokaza da je poslana. Onako, uvijek mozete dobiti nekakvu odstetu u slucaju gubitka!
2013 03 22
Heh,jedini dokaz koji tada postoji je račun
2013 03 22
može se provjeriti u pošti je li primila pošiljku iako si slala obično jer uvijek navedu na koju adresu poštar što treba odnijeti...
2013 03 22
kad je obično zna se duže čekat a i mislim da treba nazvat njenu poštu na koju ste poslali upitat dali je za tu i tu osobu stigao paket mislim da oni u pošti to moraju reć
2013 03 22
nema se tu o čemu baš razgovarati - ti sumnjaš da ona laže da nije primila,a ona sumnja da ti lažeš da si poslala.zato treba slati preporučeno,jer tada postoji dokaz da netko je ili nije lagao.ako nemaš dokaz da si poslala naravno da moraš vratiti novce, inače bi svaka prevarantica s 'krpica' mogla koristiti tu tehniku za varanje. u pošti ne postoji nikakva evidencija o pošiljkama 'obično' poslanim. meni je neki dan cura poslala 'preporučeno' naušnice, nisu stigle, otišla je s potvrdom u poštu i napravila potražnicu. možda od te potražnice i ne bude ništa, ali obje znamo da nismo lagale,a da je bilo obično......
2013 03 22
bolje preko Tiska, 10 kn bez obzira na težinu, u to ulazi i njihova ambalaža, ispuniš obrazac i napišeš vrijednost paketa pa ti vrate novac ako se izgubi, dobiješ broj paketa i možeš ga pratiti kao i osoba kojoj šalješ :)
2013 03 22
meni jedna cura poslala obično, i ja sam bila sva u strahu da mi paketić neće doć jer su unutra bile stvari koje su mi stvarno bile prelijepe, ali sva sreće drugi dan mi došao paketić [:smijesi] ja osobno uvijek šaljem preporučeno ili preko tiska (po meni odlična stvar), a što se tiče običnog ako to cure žele pošaljem, ali se ogradim od toga ako im ne dođe paket...
2013 03 22
Ako joj nisu stigle mislim da bi se tebi pošiljka trebala vratiti (naravno, valjda si napisala svoju adresu na njoj). Ako ti se ne vrati pošiljka, vrlo je vjerojatno da cura se*e jer, koliko ja znan, pošiljka se mora vratiti u slučaju "neuspjelog" slanja bila ona obična ili preporučena.
2013 03 22
nije baš tako i ne može se curu samo tako optužiti.pošiljka se može zagubiti iz sto različitih razloga.zato i postoji varijanta 'preporučeno', da bi se lakše otkrilo gdje je zapela i zašto. i kako bi se vratila,ako je zagubljena (što može značiti - ispala iz vreća prilikom transporta ili bilo što drugo)
2013 03 22
1 2 3