Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Je li se kome nešto slično dogodilo?

Whitesox - kakvu potvrdu poslati ako je poslana obična pošiljka? Potvrda se dobije samo kod preporučene pošiljka [:smijesi]
2013 03 22
To da.....tete u pošti su se usrećile kad su vidjele da smo krenuli s ovakvim poslom. Boga mi se i njima omastio brk. Zašto ne,ako imaju priliku i uzet će. Otvore kutiju i pogledaju,ako im se ne sviđa ..šalji dalje. Koliko je samo paketa nestalo tako,a one jako dobro znaju da bez potvrde ,ne možemo ništa dokazati....
2013 03 22
dobiješ i ovako ja sam kod nas ucerni dobivala piše koliko je težak paket i račun koliko košta
2013 03 22
desilo mi se više puta ,ali uvijek mi se vratilo u roku od 2 tjedna -znaći nisu dobile obični paket ,al mi se vratio kroz 14 dana -reci joj da češ pričekati ,naime ista stvar mi se dogovdila i nekoliko puta s preporučenim pošiljkama isto se vratilo ,vjerovatno je poštar ubacio žuti papirić krivo nekom u sandučić ,jer kupci su tvrdili da nisu dobili žuti papirić ,a meni je pisalo na žigu kuverti nije podignuo
2013 03 22
A u slučaju da šalješ preporučeno, a paket se izgubi, pošta nadoknađuje štetu ili, imamo li korist od potvrde?
2013 03 22
Cure' Posta se ne gubi tako lako. Uvijek osvane. Običnom putuje 4 dana Prioritetno stiže drugi dan Preporuceno ako nije određen sat onda ide dva dana.tj.stize prekosutra. Ono sto navodno putuje danima,provjerite na pecatu kad je poslano :) Kažu da su poslale a onda pošalju kad se pobunio. A one sta ne dobiju vjerojatno nisu sigurne da je to to i da as to žele kad dobiju muljaju da nisu dobile. Drage moje prošla sam svako iskustvo zato vam pišem [:poljubac]
2013 03 22
Cure' Posta se ne gubi tako lako. Uvijek osvane. Običnom putuje 4 dana Prioritetno stiže drugi dan Preporuceno ako nije određen sat onda ide dva dana.tj.stize prekosutra. Ono sto navodno putuje danima,provjerite na pecatu kad je poslano :) Kažu da su poslale a onda pošalju kad se pobunio. A one sta ne dobiju vjerojatno nisu sigurne da je to to i da as to žele kad dobiju muljaju da nisu dobile. Drage moje prošla sam svako iskustvo zato vam pišem [:poljubac]
2013 03 22
bezobrzluk [:frustriran]
2013 03 22
Ja sam većinom slala obično i sve je stiglo curama..Po želji sam slala i preporučeno. Ali ono što mi nije jasno kod cura koje se toliko pate kad pošalju nešto obično, a pošiljka ne stigne ( tko zna je li to istina) zašto se jednostavno ne ogradite tako da kažete curi da vam je žao,ali da to nije vaša krivica ako su one same tražile da im se pošalje obično? Lijepo im predočite račun tog dana kad ste slale paket i to je to....I nek pitaju u pošti.
2013 03 22
Ja imam jedno jako neugodno iskustvo s poštom [:tuzan] .Slala sam mami čestitku za rođendan i u nju sam spremila 100kn.Čestitka je bila na preklop , a novac dodatno zamotan u papir i stavljen u sredinu čestitke.Sve je bilo u koverti koju sam dodatno zljepila selotejpom.I pogodite štase desilo????? [:ljut] Koverta s čestitkom je stigla mami a novac je ispario [:place] [:frustriran] [:ljut] Kako je netko uopće mogao vidjeti da je novac unutra???Zar oni otvaraju našu poštu??Sve sam prijavila u centralu pošte, ali pravde nikad, jer sama sam si kriva, novac se ne šalje tako.U redu , rekla sam, prihvaćam odgovornost, ali...........HALLLOOOO VI OTARATE NAŠU POŠTU [:boji] [:frustriran] [:ljut] to je bit svega!!!!!!!!Sramota!!!!!!I sad se iznerviram ka se tog sjetim.
2013 03 22
Desilo se i meni kao da nije dobila,ali to su laži,to su prave prevarantice koje uzimaju i ovce i novce.Treba im imena objaviti da vidimo dal je to jedna te ista osoba,makar mislim da ih ima više.
2013 03 22
Ja imam lose iskustvo sa obicnim slanjem! Jednom sam u zracnoj koverti poslala 2 majice i nikad nisu stigle. Sve ostalo poslano preporuceno ili kao paket, stiglo je uredno! A najbolje od svega... jednom su me cak i provjeravali, tj zvali su u moju postu i pitali sto ja saljem u paketima...jer sumnjivo im je da cesto saljem pakete! STRASNO!!! Sto su oni, policija?! Kako ih nije sram!? [:frustriran]
2013 03 22
i mojoj sestri se dogodilo da obicni paket cura nikad nije primila, a i meni ima par dana, jos poslan obicno/prioritetno ja vjerujem curi da poslala i znam da moja sestra isto!!! nije do cura, do poste je 100% iako sigurno da ima prevarantica kojima je to palo na pamet iskoristit jer se ovakve stvari dogadjaju [:sokiran]
2013 03 22
Sve je to u redu ali što napraviti , ja sam curi poslala haljinu prioritetno ona meni dr stvar obično s tim da nisam ja to tražila nego mi je i prije nego sam rekla da tako ne šalje , poslala...i sad ne dolazi .. [:tuzan] u početku sam i ja slala obično ali je uvijek stiglo odma dr dan,,ne znam što da si mislim prošlo je 5 dana...
2013 03 22
e sad kod obično/prioritetno, jednom sam i ja tako slala pa je cura dobila tek za nekih tjedan dana paket...a ja sam gore govorila o običnom slanju,,,ne obično/prioritetno...čisto da ne bi bilo zabune [:smijesi]
2013 03 22