Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Seboreja**

Zanimaju me iskustva, liječenja itd. onih žena koje imaju problema s tim. Kako se ublažava i koji su najbolji šamponi za kosu s obzirom na to?
2015 08 24
dermatolog ce ti znati reci sto tebi najvise odgovara. ne igraj se s otc proizvodima da ne pogorsas.
2015 08 24
Uredu. Jučer mi je žena koja se bavi prirodnom kozmetikom predložila neku terapiju: 7 dana piti vodu sa sodom i limunskom kiselinom, pa 7 dana ne, pa opet 7 dana da itd.. Služi za čišćenje jetre. Jeli netko probao to?
2015 08 24
Da li si probala kokosovo ulje? Imas li seboraju samo na tjemenu ili ti se siri i na lice?
2015 08 24
šamponi su preskupi a nikakve mi koristi od njih,, ja imam belosalic losion, kapneš i stvarno se povuče ubrzno, no naravno vrati se to uvijek ili izbijem na drugom mjestu.. no eto meni je najučinkovitiji.. ide na recept i besplatan je.. na šampone sam nabacala novaca pa ništa..
2015 08 24
Ja ne zna za šampon..inače koristim Afroditin od kamilice. Nemam na tjemenu..imam samo iznad lijeve obrve i ispod obrve (ali tu nema crvenila, samo svrbi)..i tu i tamo mi zahvati lijevi kapak..to mi se sve povuklo na gavez mast ali se vraća, naravno..a na stres, pojačano svrbi. Ne diram lice uopće.
2015 08 24
Obavezno kupi kokosovo ulje i mazi. Meni se od toga povuklo. Imala sam na tjemenu i na licu oko kose, i jedan dio ispod oka
2015 08 24
Hm mogla bi probati. Postoji i jedna krema u ljekarni koja se koristi za to. Zove se Sensibio.
2015 08 24
Probaj prvo s kokosovim uljem, malo pogledat na netu, puno ljudi preporucuje bas to ulje. i javi rezultate [:smijesi]
2015 08 24
Uredu. Budem vidjela [:smijesi]
2015 08 24
Jel tko probao čaj od sikavice za ciscenje jetre?
2015 08 24
evo me, 10-ak godina se borim s njom... Prvo bi prehranu trebala srediti i izbaciti puno toga (imaš po internetu članaka). Za lice mi pomaže beloderm ali ga namažem jedan dan samo i to max 2puta godišnje (jer je jako jako loš za zdravlje inače). Lice perem sa la roche posay, 120 kn a imaš ga bar 3 mjeseca [:smijesi] njihov šampon mi ništa ne pomaže, pomaže mi garnier (onaj zeleni) i syoss. Najgore je u proljeće i na kraju ljeta [:tuzan] Problem mi je što imam kratku kosu a gel i lak mi potiču seboreju....
2015 08 25
i slažem se sa matejom :) Meni mojdermatolog nije ništa pomogao. Najbolje bi bilo ići sa nekim prirodnim preparatima, ako djeluju.. na mene djeluju dosta kratko...
2015 08 25
Vidim da tema nije dugo aktivna al napisat cu svoje iskust o., naime moj muz ima seboreju, za kosu mu pomaze head &sholders a za lice pantenol krema iz dm-a za cca 14kn. Probao je sve i svasta za lice, dermatolog mu je preporucio neki ds gel i plimikol kremu nakon 1X sto je primjenio njegovu terapiju lice mu se doslovno zapalilo koliko je koza bila crvena i peklo ga je , lice mu je skoro umistio sa time, tako da cure preporucam da radije odete privatno kod dermatologa jer ovi preko uputnice su mesari
2017 02 23