Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ilegalno podstanarstvo

hvala ti puno..da, ali meni ne bi dolazile uplatnice nego ona želi sama očitvati struju, vodu, i onda meni može bubnut cifru koju hoće..ugl selim do kraja mjeseca, stanarinu sam joj već platila i sad želi da joj dam još 500 kn za režije a nemoguće je da ću sama u stanu od 30m2 potrošit toliko (nema perilice, ne kuham, zasad ni ne grijem jer je toplo u stanu)
2015 10 03
pa daj joj onoliko koliko si trošila do sada....ili možeš otici u elektro(koji god grad je u pitanju) i tražiti da ti ispostave racun sa datumom kad budeš odlazila... rade oni to bez beda! možeš to i telefonski, oni ti sracunaju koliko je potrošeno!
2015 10 03
kupujem123, zeznita situacija, ili ocitaj s njom ili ces morat zaprijetiti [:vrti]
2015 10 03
u stanu sam 5 dana..imale smo dogovor da ona pripremi i ocisti stan za stanovanje što nije napravila nego sam ja 4 dana ribala stan za njenim bivsim stanarima a stan nije očišćen goodinama..tako da joj ništa ne vjerujem više
2015 10 03
ja mislim da ti je najpametnije inzistirat na ugovoru..onda potpisete obje sta se ocekuje od tebe kao stanara i od nje kao stanodavca.. da nebi poslije postalo jos gore..znaju bit jako bezobrazni, imala sam situaciju kada je stanodavka kolegici u pola akademske godine digla stanarinu sa 700 kn na 1000!! i jadna je morala trazit novi stan i selit se uz sve obveze na faksu..
2015 10 03
ma najbolje je uzet stan preko agencije (jbg jest da košta na pocetku) al onda si zašticen ugovorom i mir! nema zezanja, nema svađanja i svako živi svoj život... još ti ga i pronađu u roku odmah (po svim kriterijima koje im zadaš) bez hodanja okolo, zvanja, provjeravanja....sve oni obave umjesto tebe.... (jednom sam cak i racune placala preko agencije) cist racun, duga ljubav [:smije] ja i gazdarica smo si bile super (vidile sa 2 puta u godinu dana)
2015 10 03
1 2