Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Savjet - sušilica rublja

Drage moje krpčarke, pošto je dobro zahadilo, razmišljam o kupovini sušilice. Nemam baš mjesta u stanu za sušenje rublja pa mislim da je to dobra investicija. Koje bi mi marke preporucile? Nisam se nikad koristila sušilicom pa ne znam na što trebam obratiti pažnju kod kupovine. Uništi li se roba s vremenom? lp [:poljubac]
2015 10 17
ja imam Bosch, roba izađe tako predivno meeekaaanaaa..... [:smijesi] savršeno...i bez mucica.....jedino što treba biti pažljiv što stavljati unutra i na koju tempreturu...malkoc mi se neke stvari skupile jer sam ja to samo lopatom stavljala unutra [:smije] [:smije] i ako je ne napunim previše, uopće ne trebam peglati robicu - izađe bez nabora [:smijesi]
2015 10 17
pretrpani ormar mozes li mi reci koji model boschove susilice rublja imas te koliko si ju platila? bas san i ja u potrazi za jednom, no ne mogu si dopustiti kikseve s tim, ipak nisu mali novci u pitanju
2015 10 17
Jutro!Godinama imam u isto uredjaju perilicu i susilicu i po meni (a i mojoj mami koja ipak ima puno duzi staz u pranju) je ta kombinacija puuunobolja-to kazem jer smo zadovoljniji u svakom pogledu sa tim uredjajem nego kada smo imali odvojene...trenutno imam Candy susilicu-perilicu,a moji Hoover i obje su odlicne iako bih malu prednost dala Hooverovoj... Nikad mi se nista od robe nije unistilo,smanjilo,razvuklo,...nakon svakog pranja robu prosusim bar malo i poslje ju samo slozim jer uopce nije zguzvana (naravno tteba paziti koliko se robe susi odjednom) i jedino sto bas peglam su neke kosulje koje se fakat guzvaju i kad ih nosis,a kamoli peres... Nadam se da je ovo bar malo pomoglo u odluci
2015 10 17
mi ti imamo WVD24520EU, kupljeno na akciji (mislim 5 godina garancije) i još smo dobili nekih 20% sniženja...super zadovoljni sa Boschom....bila je dvojba Bosch ili Candy, ali onda smo na forumu vidjeli da su dijelovi za Candy i još par modela skupi i/ili da im servisi nisu najbolji...pa smo se odlučili za Bosch....više manje su svi modeli slični [:smijesi]
2015 10 17
Hvala na odgovorima, znaci ne smije se pretrpavati, moram naglasiti muzu da ne prilazi jer on ima obicaj natrpati stvari u perilicu i oprati na 60/90 a sto bi tek radio sa susilicom [:frustriran] [:ljut]
2015 10 17
Prema iskustvima moje mame, sestre, mene i nekih prijateljica (pogledaj malo po drugim forumima) - NIKAKO perilica i sušilica u jednom!!! Svi koji znam najprije su kupili tu varijantu, misleći da je praktičnija za smjestiti, a i jeftinija, jasno ali su nakon nekog vremena prešli na odvojene aparate. Imala sam takvu Candy, mijenjala sam je za odvojenu Bekovu sušilicu od cigle 2000 kn i već 5 godina radi manijačno i jedna je od mojih najdražih prijateljica (prva poslije suđerice). A znate kako je u Rijeci kad zajeseni, gore nego u Londonu, kiša pili tjednima i tjednima, a moja sušilica šljaka svaki drugi dan....
2015 10 17
Nisam ni mislila uzeti u jednom perilicu i susilicu nego odvojeno posto imam skoro novu perilicu.a i mislim da je bolja opcija kad su odvojene.
2015 10 17
ja imam sušilicu Gorenje već 7 godinu i radi nikad nisam imala problema, mislim da je tada koštala oko 3000 kn. Ponajprije obrati pažnju na energetski razred, sad imeš one poticaje od 800 kn , mislm za A+++. Dalje- ako nemaš pokraj nje odvod tada moraš kupiti kondenzacijsku sušilicu- onu koja u sebi ima posudu za sakupljanje vode. Što se tiče sušenja - ja obično sušim bijelo rublje- ručnike, krpe, posteljinu, trenirke, hlače- traperice, veš koji nije tako osjetljiv. Moraš biti oprezna kod sušenja tamne- crne odjeće , a i šarene npr. crvene, roze..jer se nakon par sušenja može desiti da izblijedi- pa kako ja crno perem posebno, pustim da se najprije prosuši na sušili pa dok je već više od napola suho ubacim na kratko u sušilicu da se osuši do kraja. Moja sušilica ima tzv.program hlađenja što znači da kad završi proces sušenja ona još neko vrijeme vrti i hladi veš postepeno , da se ne izgužva. eto... [:smijesi]
2015 10 17
Iako je zadnji post bio davno, mene zanim dal netko ima iskustva sa malim sušilicama za rublje ? Svako iskustvo je dobro došlo. Link za sušilicu: https://www.jeftinije.hr/Proizvod/16574797/bijela-tehnika/pranje-susenje/susilice-rublja/klarstein-zap-dry-susilica-rublja-820-w-50-l-upravljacka-ploca-osjetljiva-na-dodir-led-zaslon-zelen?MLI=true
2021 09 21