Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nova verzija krpica

Znači i dalje će postojati mogućnost prodaje knjiga preko foruma kao dosad ili će ta tema biti izbrisana po novim pravilima?
2015 12 03
Sara........mislila sam da sam brža u ispravljanju :-D :-D
2015 12 03
ja sam tražila da se češće otvaraju teme za knjige i budu među nedavnima,a ne jedna koju skoro itko ne prati.
2015 12 03
@Admin2nd - može li odgovor na ovo pitanje da ne bi bilo suludog tagiranja opet: wizardica , prije 2 sata prijavi ograničenje broja tagova ja ne kužim jer i u dozvoljenih 5 netko može upisati: zara, bershka, hilfiger, h&m, prada. Trebao bi postojati neki filter koji bi onemogućio takve radnje...?!
2015 12 03
maJa2015 ja samo tu pratim :D I još svaki dan u tražilicu ukucam "knjige" u slučaju da neko krši pravila ;-p
2015 12 03
dakle: ja još uvijek ne znam kada ću (bilo po staroj ili novoj verziji) moći ponovo normalno poslovati (pod ovim podrazumijevam barem elementarne stvari poput stavljanja oglasa, komunikaciji u inboxu koja mi je često onemogućena, kao i stavljanje slika u inboxu....) ...a da teti koja vješa rublje i ne govorimo. možda ovaj tjedan, možda idući.... a možda i iduće godine. smajlići i ostala kozmetika su predivna stvar....ali pored toliko problema ovdje, priča o smajlićima i tapetama mi je u najmanju ruku smiješna.
2015 12 03
eh, da.... da priupitam još jednom: kakve koristi od toga da se reklamušama po forumu zaključa tema i uskrati komentiranje na forumu 7 dana? ...a istovremeno se njihovi oglasi i reklame ostave da ih svi vide i da ih mogu kontaktirati. unaprijed hvala
2015 12 03
Danka ukrala si mi riječ iz tipkovnice :), baš to, čemu služi blok na forumu
2015 12 03
Ja bih imala pitanje je li moguće uvesti nekakav gumbić kojim bi mogli odabrane korisnike staviti na ignor. Ima korisnika koji smaraju pitanjima ili postanu nepristojni. Svi sa kojima ne bih htjela surađivati u budućnosti, a postoji mogućnost da im vremenom zaboravim nadimke. Ovako bi se odmah osigurali da od određenih ne možemo vidjeti oglase ili dobivati njihove poruke.
2015 12 03
To je super ideja,no problem može nastati ukoliko određene korisnice odluče blokirati nekoga usred suradnje pa onda taj netko izvisi.
2015 12 04
Podrzavam zahtjev za vise od 8 tema u nedavnima, to mi je suludo! Imam par pitanja i prijedloga.. 1.Dali se moze uvesti opcija za trazilicu nickova, a ne da moramo googlati? 2.Zasto moram okrenuti mob vodoravno da vidim cijelu sliku novih krpica...trebalo bi funkcionirati automatski u oba slucaja-veliki propust! 3.Vidila sam na slovenskim krpama da se cure bune kako na forumu u postojecim postovima ne mogu dodavati i mijenjati text! 4.Dali ce postojati strelice za pregledavanje slika artikala, ili cemo opet morati uci u svaki zasebno? 5.Da se rijesi pitanje brisanja razgovora u inboxu i tema na forumu...tj kada jednu postojecu obrisemo, da nas ne vraca na pocetak! Eto 100 pitanja...nadam se barem nekom odgovoru!
2015 12 04
Mogućnost prodaje knjiga na forumu ostaje, ali koliko često ću morati otvarati tu temu? Zašto ne mogu otvoriti jednu svakih 500 postova npr ? Broj tagova je ograničen na pet zbog toga što se nekako pokušalo riješiti taj problem, a nedavno sam otkrila da tagove za sad niti ne mogu brisati u novoj verziji nego moram obrisati cijeli artikl. Blok sa foruma služi kao kazna za nepoštivanje pravila foruma. Ne znam ima li šansi za ignore, mislim da su slabe.
2015 12 04
Brdo, nisam ti vidjela post - 1. bilo bi super, da 2. ne znam 3. mogu editirati na novim krpicama, vidjet ćemo hoćete li moći i vi 4. postoje strelice na samom artiklu i ne louda se cijela strana nego samo fotke, zar tog nema na slovenskim krpama pa je promaklo? ;) 5. brisanje teme me vraća na podforum u kojem sam brisala, a u inboxu me vrati, naravno, u inbox :) dakle riješeno hehe
2015 12 04
Ifka,ta tema u vezi knjiga nije popularna kao zamjene/prodaja/kupnja,to će trebati mjeseci dok prođe 500 postova.
2015 12 04
ne znam da li je moje pitanje bilo jasno.....ali meni još uvijek nije jasno koja korist je od toga što se nekoga blokira na forumu na tjedan dana, a ostavi se njegov oglas na tom istom ?? dakle ako je netko kažnjen zbog nepoštivanja pravila oglašavanja i reklamiranja na forumu, napravili ste mu medvjeđu uslugu ostavljajući njegov oglas "živim".
2015 12 04
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 29