Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Rukotvorine /

Filđani -krpicarke iz Bosne

Lijepi pozdrav ,ukratko suprug mi je iz Bosne i imali smo priliku u Zsgrebu popiti kavu iz Filđana i njemu se to jako svidjelo ,volila bi ga darivat s filđanom za Bozic molim ako koja ima da mi se javi ili savjet gdje mogu nabavit [slika:c23cc7fb-2416-496d-a82b-ebbc0994ac88]
2015 12 18
Jooooj,kad se sjetim 😀 imala je moja mama takve,samo nisu "pozlaceni" sa vanjske strane a cak mislim da i ja imam jedan 😊
2015 12 18
Molim vas kad bi provjerili bila bih vam jako zahvalna pa mi se javite za daljne dogovore
2015 12 18
u zagrebu ima bakrenih dzezvi, a za salice ne znam uglavnom, ako ides tramvajom izades kod petrove crkve u vlaskoj, zatim prijedes cestu na suprotnu stranu gdje je ona trgovina bicikala, zatim ides kojih 100-200 metara u smjeru importane galleria i gledas izloge trgovina, u jednom malom izlogu na zidu ima izlozeno nekoliko bakrenih dzevi i posuda i na tabli pise da izraduju posude od bakra i da je radnja u dvoristu, pa to je onda valjda to... U bosanskom brodu sam vidjela jedino made in china bakrene dzeve i ljudi opcenito nisu imali pojma gdje bi bosanskih dzezvi bilo za kupit, pa jedino da pogledas preko interneta neke trgovine iz Sarajeva se oglasavaju da izraduju i prodaju fildane
2015 12 18
Ovo sam viđala u BiH da se prodaje, kod nas neznam da li ima.To je mislim bakar /mesing i cijena ovisi koliko ima fildžana u kompletu. Kupila sam si samo džezvicu :-)
2015 12 18
Inace ja sam u Puli,ja bi dvije salice i dvije đezvice,pa koje su cjene inace
2015 12 18
Tržnica u Bosni je puna takvih setova. Set se prodavao sa dva fildžana, jednom džezvicom I onim za šećer. a cijena je bila oko 20 maraka.
2015 12 18
Bila sam nedavno u Bosni, ali kažete da vam treba do Božića, do tada neću moći opet otići..
2015 12 18
A joj bas mi je zao Dija85 a kad planirate opet ici
2015 12 18
Moram pitati mamu koliko još ima cigareta pa kada mi javi ja javim vama.
2015 12 18
Ok hvala
2015 12 18
Hej, necemo ici do tamo kraj prvog, pocetak drugog mj....
2015 12 19