Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

hitnooo...za poklon

Trzim kapu s promocije,treba mi hitno za rockas dedi. 😃 u inboks [:kesi]
2015 12 23
Pogledaj po gift shopovima, pa nitko neće prodati svoju??? Pa to je uspomena za cijeli život Bar ja na to tako gledam...
2015 12 23
Nisam baš sigurna da li bi netko prodao tu kapu ? No....ništ te ne košta pitati . Ja prva ne bih i kak veli Anaina , uspomena za čitav život, Pa nek i skuplja prašinu , al sam pogled na nju , namami ti osmijeh na lice !
2015 12 23
mi smo kape dobili samo za vrijeme dodjele, poslije smo ih vratili, ne znam nikoga ko je mogao zadržat kapu....
2015 12 23
Da, i ja se pitam kad su bila ta vremena da us dijelili kape, naših nije bilo nit dovoljno za svih pa mislim da smo odustali od toga uopće i bili bez kapa
2015 12 23
Moja je u ormaru, ni nevidim je, ali ipak neka stoji tamo, uspomene su neprocjenjive, jedino ako nudis miljun ojra hahahah
2015 12 23
Kapica mi podsjetnik na sve te divne dane. Neprocjenjiva je. :) P.s. mi smo na faxu mogli zadrzati ( kupiti) kapice.. Ako uz troskove promocije uplatimo nekih 150 kn za nju. Ostali koji nisu platili, su je vratili. :)
2015 12 23
Da, i mi smo svoju morali vratiti poslije promocije, sad mi je žao što je nisam lapila ;), i onako nitko nije bilježio tko vraća...
2015 12 23
Mi kapice nismo ni imali :)
2015 12 23
Mi smo isto svoju platili i sad kupi prasinu, al neka uspomene nisu na cijeni ;) nema jeee
2015 12 23
Moja me gleda iz regala... Divna uspomena na moj PRAVNI... <3
2015 12 24