Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Ginekolog Pula!

Trebam pomoć...selim u Pulu u subotu i trebam preporuku za dobrog ginekologa. Loša iskustva sam pročitala po nekim forumima, pa bi sad trebala dobra iskustva jer ih po forumima nema baš puno kaj me ne veseli... >:(
2015 12 29
Moj je na Verudi u domu zdravlja novi je i jos nisam bila kod njega jer mjenja ginekologa koji je bio jako dobar ali nazalost vise nije s nama na ovom svijetu
2015 12 29
Danijela....sta su napokon nasli zamjenu za pok doktora Gjonija? Jer do nedavno su dezurali ovi iz bolnice :(
2015 12 29
Baš sam i doktoru Gjoniju pročitala loša iskustva na forumu, ali je tema bila jos iz 2008. ili 2009. pa nisam znala da je umro. A dr. Modrušan i dr. Ladavac ili tako nekako?
2015 12 29
Meni je susjeda rekla da sad ima zamjenu i ja planiram ici pocetkom iduce godine pa cu da sve pitam😉
2015 12 29
DanijelaS. ovisi kako kome je odgovarao i kako tko je imao iskustva...meni je dr Gjoni bio super, a presla sam kod njega od druge doktorice, dr Modrusan :) Citam na stranici najdoktor hr da su je pacijentice pohvalile i ocijenile kao najbolju doktoricu, medjutim meni je ona bila katastrofa :/ Opcenito u Istri i u Puli je posao ginekologa jako stresan, kako za doktore tako za pacijente, jer ih ima premalo :( pa cesto se desi da kad se pobere neka upala ili infekcija ne moze te primiti hitno (jer je velika guzva) nego tek za par tjedana ili mjesec. Osim ako ne jauces i lupis sakom u stol, ili dolazis cesto pa te vec znaju-onda ce te ubaciti 'preko reda'. Ne zelim plasiti nikog, ali bolje se cuvati-znaci dobro se obuci i piti nesto za imunitet :D
2015 12 30
Slazem se gabica30 postoji jos privatni ginekologi .....
2015 12 30
DanijelaMarkovic, naravno da postoje, ali svi privatni koji su bili ok, i posteni su otisli u mirovinu :)))) Ja sam isla zadnjih par godina kod dr Alaca, ali nazalost je sad on u mirovini-tko god je isao kod njega je ljepo pricao o njemu: sve bi ti objasnio pomalo, i ne bi ti naplatio puno ;) Bila je takodjer jedna priv gin koja je isto bila super, ali ona je isla u mirovinu jos prije 10 god-daaaaavno. Doktor Misljenovic je pola Pule ljecio od nekakvih ranica koje su po njemu bile uzrok svih bolesti, i to je naplacivao masno, a za doktora Aksamiju sam cula (kod njega nisam nikad bila) da zna imati neumjesne komentare👎 ) . Cini mi se da jedino u bolnici ima par dobrih, hvale puno dr Belcia (meni se on ne svidja jer je preozbiljan) i jos jednoga kojemu ime se sad trenutacno ne mogu sjetiti 😄. Ti ako ti se ne ide kod ovog tvog uvijek mozes reci da imas bolove i da ne stignes radi posla, i da bis isla u bolnicu- tako sam i ja bar, kad sam bila zadnji put, dosla sam bila u 19.15 navecer. Ja se zasad cuvam, nazalost desi se da ne mogu uvijek pa ipak zavsim kod ginekologa(onda mi i obicno uzmu papu).
2015 12 31
Bok DanijelaStancic, ja sam bila par godina kod dr. Ladavac. Meni je sve u svemu bila OK jer sam tamo bila samo za PAPA test. Trebalo bi jedanput godišnje, ali ti ona kaže da dodes svake 2 jer ima guzvu. Istina je da ne trebaš ni pokušavati zvati na tel da bi se narucila jer se nitko ne javlja. Treba doći osobno. Kada imaš pregled čekaš cca 3 sata. Prvo obaviš pregled u jednoj prostoriji koja prije toga ima 2 svlacionice. A onda se opet moraš oblačiti i cekat u hodniku za pregled ultrazvukom i čekati doktoricu da završi s par pregleda i da dode do tebe. Inače je doktorica tiha i ozbiljna i govori jako malo. Sam pregled radi toga traje 5 min. Problem je malo u ženama koje se raspricaju (ti ih čuješ dok čekaš pola sata u kabini) o bzv temama, a doktorica je tako flegma da ih pusti da pricaju. Tako da se to svede na monolog. Jednoj frendici se ona nije svidala jer joj je stalno naglašavala da mora smršaviti. Doktorica je inače jaako mrsava. Trudnice su inače rekle da je prema njima jako pažljiva i da se dosta brine za njih tijekom trudnoće.
2016 01 01
Je istina Miss27, sve sto si ti napisala od iznad sam i ja cula od drugih cura :)
2016 01 02
SNJEŽANA CUKERIĆ KOTIGA 😊😊
2017 04 21