Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Kako postati popularan profil na krpicama?

Pozdrav curke moje! Evo ja sam nova ovdje i htjela sam otvoriti ovu temu i pitati neke cure koje su iskusnije kako bi dale neke savjete. Iako vec i sama znam neke od činjenica koje trebas napraviti kako bi tvoj profil bio na listi pozitivnih prodavačica poput niskih i povoljnih cijena, kvalitetne robe itd.. htjela bih uzesti VIP članstvo ali prije toga bih htjela pitati neke od vas koje ga već imaju isplati li se to? Jeli uzimanjem VIP članstva postajete malo popularniji u tražilicama i slično? I usput svratite do moje stranice, možda nađete neku krpicu koja vam se svidi! ;)
2016 01 10
Moraš prodavati Zara, Herve L, Jeffrey Campbell, Elfs,... Uglavnom :D
2016 01 10
MK, Adidas, Najk... Tako budeš popularan i imaš lovu :p
2016 01 10
makni onih 99 ljudima se dize kosa od tog
2016 01 10
E ma nema pravila..a sto se tiče VIP članstva pa uzmi nije to sad ono da će te osiromašiti velika para...pa probaš jel jedino iz iskustva ćeš najbolje znati Sretno!!
2016 01 10
Hahaha popularan na krpicama?
2016 01 10
dobrodošla.predlozila bih možda ovih 99,da to zaokruziš,mene to npr.odbija,al eto ... nema puno koristi od vip članstva,jednom sam imala i nikad više.
2016 01 10
a i cijene su ti 2much
2016 01 10
Hvala na savjetima, a sto se tice cijena, trebale bi biti prihvatljive zato sto vecinom prodajem potpuno nove ili slabo korištene stvari koje su original i dajem ih po puno nižoj cijeno no što sam ih platila.
2016 01 10
tesko da ce ti neko dat 500kn za torbu il 300 za cipele na lijepu rijec. prvo stavi neke stvari po nizim cijenama, da steknes status "pouzdanog" prodavaca
2016 01 10
Nema to veze previse para bez obzira sta je novo
2016 01 10
Mali savjet: npr. kod Ray Ban naočala dodaj još koju fotografiju u oglas, jer piše da su nošene i očuvane, pa si olakšaj posao (prodaju), tj. dokaži da su očuvane i bez npr. ogrebotina i sl. Meni cijene i nisu tako strašne kako se komentira. Kožne čizme za 500kn, ako je prava koža i ako su zaista 1x nošene nije puno. Svoje sam na sniženju platila malo manje od 1000kn. Kod čizama uslikaj petu izbliza, koliko vidim nije izgažena, no eto, da si ubrzaš prodaju i ne moraš slati dodatne fotografije zainteresiranima, već odmah sve vide. Sretno s prodajom!
2016 01 10
Brankica078, dok saznaš tajnu formulu - javi :D :D :D
2016 01 10
Slažem se sa time da su cijene previsoke
2016 01 10
Hm,cijene su ok po meni.Pogotovo ako je rič o originalu.Npr Picard torbe su od 100€ pa naprid. Tribaš dodat još koju sliku,malo je jedna-dvi.Sritno 😃
2016 01 10
1 2