Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

bušenje hrskavice na uhu-> komplikacija?

Busila vec 2 pirsa u octopusu, i na pupku mi se stalno vracao keloid, tretirala betadinom, kada sam promjenila manju kuglicu na pirsu, nema vise problema Irena je rekla da je to normalno
2016 01 12
Pa da, keloidi dolaze od iritacije, možda tapinje za njega, spava na njemu, a možda joj je precvrsto tj. preblizu tkiva stegnuto i samo se iritira. Ja imam bioplasr i bii je prekratak i kuglica mi je stalno dodirivala uho i uz spavanje se iziritiralo. U studiju su mi promjenili dužinu bioplasta i preporučili ulje cajevca, ro je dobro i za keloid i za bilo šta drugo, i sad mi je nestalo i nemam više iritacija, kuc kuc kuc
2016 01 12
Citala sam bas o tom keloidu..a kako primjenjujete ulje cajevca? Vaticom? Nakapate? Cisto ili? Idem kasnije do doktora po uputnicu nekakvu pa cu usput pitati i za ovo
2016 01 12
Također preporučujem ulje čajevca, kupila sam u dm-u za 20ak kuna, prvo mi je nastao na tragusu i onda još na industrialu i vukla sam to tjednima i s čajevcem su se skroz povukli u samo koji dan. Ja sam nakapala ulje na štapić za uši i time lagano prošla po keloidima i tako 2-3 puta dnevno kada bi se sjetila. Samo se pripremi nije skroz ugodan miris dok se ne privikneš I ja sam sve bušila kod Irene u Octopusu, samo preporuke imam sretno, nadam se da će ti se brzo povući što god pokušaš :)
2016 01 12
Cure hvala puuno na savjetima i pomoći! Imam ulje čajevca doma tako da ću odmah namazati... Baš ste pomogle!:)
2016 01 12
1 2