Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - najnoviji popravci

Pozdrav svima, od danas možete vidjeti grad na stranici sa artiklom, korisnici više neće moći raditi profile sa riječi Admin u njima :D , tagovi više neće smjeti sadržavati razmak i nešto su poboljšavane kolekcije. Abrazos!
2016 02 04
ček kako se tagira onda? 8-)
2016 02 04
> flapperLust: > ček kako se tagira onda? 8-) zarasuzukikenzoskije ? jel ovako ili?
2016 02 04
> maJa2015: > > flapperLust: > > ček kako se tagira onda? 8-) > zarasuzukikenzoskije ? jel ovako ili? hehehe mangozaracelinelvdevićzarabasic
2016 02 04
Da, kako ćemo taggat? I jel' problem u razmaku i kod upisa materijala jer mi te 2 opcije nisu prihvaćene pa nisam mogla dodati artikal. Hvala. :)
2016 02 04
> flapperLust: > > maJa2015: > > > flapperLust: > > > ček kako se tagira onda? 8-) > > zarasuzukikenzoskije ? jel ovako ili? > hehehe mangozaracelinelvdevićzarabasic Hahaha dević :D
2016 02 04
Kolekcije se opet ne mogu pronaci na profilima korisnika....lost forever... A nema ni datum stvaranja kolekcije.... Cini mi se da su popularne one iz ljeta 2014...
2016 02 04
Ovo sa razmakom je da se ne može staviti više riječi, a kolekcije ćemo sad rješavati.
2016 02 04
Super Ivancice....hvala. :")
2016 02 04
> Brdosuza: > Super Ivancice....hvala. :")
2016 02 04
Bilo bi bolje da sé bavite problemom nas koji smo vas kontaktirali u inbox,i dalje nemam trazilicu,ne mogu otvoriti teme(samo sudjelovati)i ne mogu otvarati upite,i to vec 13dana.Katastrofa,a pitate me koji mi je browser.Uzas,preko moba sam i ne kuzim se u te stvari.
2016 02 04
A baš sam si mislila napravit novi profil Admin3rd :D Jel i Kanye zabranjen :( ?
2016 02 04
I dalje ne kužim kako bez razmaka? Dakle, stavim: koža, krzno - neće. Samo koža - neće. Bez kvačice - neće. Isto vrijedi i za materijale. Preglednik Chrome. Molim help. Hvala!
2016 02 04
vurbicm, problemi se mogu riješiti jedino uz ispravne prijave potkrijepljene slikama - mogu poslati tehničkoj podršci opis općenitog problema, ali on će me pitati da mu pošaljem točne podatke kako bi reproducirao bug koji Vam se događa jer na njegovom kompu sve radi i da bi došao do Vašeg problema, mora se prebaciti u iste uvjete koje Vi imate. Drugim riječima "preko moba sam" nije podatak koji je tehničkoj podršci relevantan. Svakom problemu se pristupa pojedinačno, dakle koliko prijava dobijem u inbox, toliko ih imaju i u podršci. Kanye nije zabranjen u zdravim količinama. Ivana, popravci se rade na svim verzijama, pa će se pristupiti i popravcima za korisnike s mobitela i tableta. Po kojem ključu rješavaju probleme, ne znam. Sve je prijavljeno, pregledava se i popravlja. Sanja, nemoj koristiti razmak nego samo stišći tab, a razmak ne može biti unutar taga.
2016 02 04
Ček, znači tag može imati samo jednu riječ? Ne mogu, znači, napisati tag 'kratki rukavi'?
2016 02 04
1 2 3 4 5 ... 15