Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - najnoviji popravci

ja imam problem s otvaranjem poruka preko mobitela,nemam samo ja,ima nas više...preko kompa normalno otvaram poruke,a preko moba ne mogu niti jednu otvoriti, samo mogu pregledavati dr.profile i svoj...jel ima još tko ovakav problem? pozz!
2016 02 12
vidim da vas ima,znači nije u meni problem...;)
2016 02 12
Zar više nema mogućnosti raspoređivanja artikala po cijeni ili datumu, kao i onih koji su za zamjenu?
2016 02 13
Ja vec danima ne mogu stavit artikl, godinama funkcionira sve i sad vec 10 dana gubim zivce s jednim artiklom. :@
2016 02 13
Jel se može popraviti i Lista sa sviđa mi se? Ovako ne možemo odmah vidjeti sve stvari koje su nam omiljene nego moramo neumorno osvježivati stranicu da bi vidjeli sve artikle. :S
2016 02 13
Dali mi ko moze reci kako da objavim novi artikal, probavam vec thedan dana i na laptopu i na mobitelu, sve upisem sto treba i stisnem objavi i nece nista. Hvala
2016 02 14
> enne23: > Ja vec danima ne mogu stavit artikl, godinama funkcionira sve i sad vec 10 dana gubim zivce s jednim artiklom. :@ Daa tako i jaa :(
2016 02 14
Da, ni preko tableta ni kompjutora, a sta je najgore ne pamti ranije upisano pa svaki put sve iznova, vise i zaboravim sve mjere sto sam izmjerila >:(
2016 02 14
imam i ja jedan problem... hocu staviti da za artikl pise iznos ili zamjena a samo mogu staviti ili prodaju ili zamjenu.. pa molim admina da mi kaze hoce li to rjesiti ili da mi netko veli di da to "prijavim" tj. kome.. hvala :)
2016 02 14
Hoću na temi "biseri s krpica" prebacitina zadnju stranicu da vidim šta ima,a zadnje stranice neeema prikazane,nego moram listati??
2016 02 15
Prilikom kupnje usluga tj promocije artikala ne moze se odabrati odjeca!!! Vec par dana cekam nekakav odg.na 2.temi ali nista. Ode mojih 15 kn..
2016 02 15
Jel možete vratiti onu opciju Pretraži po cijenama ? :)
2016 02 15
Da li se može vratiti opcija da ispod artikla piše ime (mislim na korisničko) osobe a ne da moramo kliknuti na artikal da vidimo čiji je? Hvala!
2016 02 15
Na promociji artikla, pod opcijom odjeća ne može se odabrati datum?!
2016 02 17
> Isabell: > Jel možete vratiti onu opciju Pretraži po cijenama ? :) Pa ima ta opcija, može se odabrati cjenovni rang za traženi artikl gore desno nakon što upišeš što tražiš :)
2016 02 17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 15