Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Original ili fejk starke?

Tražim no ne mogu naći , a mislim da je tema već bila...drage moje, koje su jasne naznake da su starke fejk? Oznake veličina- ima li koja tablicu za žene, djecu? Krug? Potplat? Made in? Molim Vas pomoć...
2016 02 22
Najjednostavnije za saznati- tražiš fotku jezika gdje je deklaracija. Tu mora pisati converse, veličina, oznaka modela, made in XY i noviji modeli imaju kod za očitavanje :) I ovo što batmaan kaže, kapica je na fejkovima gigantska i jako široka, namirišiš je s pola kilometra :D
2016 02 22
Pa,ja bih sad vrištala. Od 5 pari starki koje imam doma ni jedne nisu original. Da sam ih kupila ne znam gdje,ne bih se šokirala. Jedne iz Hervisa,druge iz Sport Visiona,treće iz ShoeBeDo-a i još dvoje kupljene u Splitu u Ul. sv. Marije kod glavne ribarnice u Splitu. A ovaj zadnji je izričito Converse dućan. Ni jedne u dnu nemaju pored Converse oznaku R,kao ni između 2 donja kraka na zvijezdi. Na jeziku poviše karakteristika također nema oznake R. Je li ovo moguće??????????????? ,:( ,:( :o
2016 02 22
Jack, moraju biti original :) Samo je stvar da imaš kasnije proizvedene starke. Na policama se nalaze starke koje su proizvedene tipa 2003. godine :) Pogledaj jezik, bit će ti sve jasno.
2016 02 22
U toj trgovini u Splitu di je peškarija si sigurno kupila original. Nemoj sve zdravo za gotovo :D
2016 02 22
Niti na službenom sajtu ispod zvijezde nema R,ali ne vidim unutrašnjost. Napali i njih kinezi. Mislim da mi je ovo dokaz da se ipak ne sikiriki. 8-)
2016 02 22
batmaan,tješiš me sad - hvala ti. Ali mi sad zvoni da sam čula pred neko vrijeme da u Sport Visionu im fejkova...???... :s
2016 02 22
Da imam mob iz novije ere,slikala bih.Ali ja volim svoju Nokiju5230.Prošle smo svašta i ne dam ju. I ne koristim ju za fotkanje. Čim mi se baterije za Olympus napune,krećem slikati. Slikat ću i sve jezike pa da čujem vaš strašni sud. ;)
2016 02 22
Ima fejkova po svuda. Ne drze sve trgovine sve original, ima ovdje tocno znam jedan ducan di prodaju kao sve brendiranu sportsku robu a nista original. Isto tako vam mogu reci da poznam osobu (na zalost) koja je prodavala china fejkove po ducanima koji oni prodaju pod original xD
2016 02 22
jackrussel sad kako si starke spomenula i ja se pitam za svoje.. Kupila sam ih u shoosteru i bila sam sokirana kvalitetom.. Nosila sam ih godinu dana doduse svaki dan i toliko su se raspale... ali doslovno se cijeli dzon odljepio... Ljepila sam ih super ljepilom barem 3 puta!!
2016 02 22
Poslikam i ja svoje malo kasnije, pa da vidim sto strasni sud MojihKrpica kaze :P Ako budem u mogucnosti uopce uploadati slike, jucer nisam mogla.
2016 02 22
Ma ne brini, u dućanima su originali. Da im dođe inspekcija- zatvorili bi ih mam da im nađu fejkove :) Osim ovih žblj dućana koji se za*ebavaju sa životom. Samo je moguće da je kod nas slabija kvaliteta nego u npr. Njemačkoj, ovo što Vekica kaže. Najkvalitetnije starke, po meni, su one u converse dućanima, te su meni izdržale 5 godina, pisale je made in usa, a prošle su sve što je ljudski moguće.
2016 02 22
ma vidiš po etiketi na jeziku da je original :D
2016 02 22
Ne znam zašto lik na videu tvrdi da poviše MADE IN...,mora pisati CONVERSE i na tabanici nakon CONVERSE onaj zaokruženi R. No,neću se sekirati previše. Samo me još zanima je li otvaračica teme dobila odgovore na svoja pitanja.
2016 02 22
Mi imamo kod kuće sada četiri para starkica, sve kupljene u našim renomiranim ;) dučanima...ni jedne nemaju taj znak R( mislim da ovisi o godini proizvodnje!)...sve su "made in vietnam", imaju na potplatu uz naziv malu zvijezdicu, unutra iza pete su ostale kao nove i čvrste , djeluju ok, na jeziku su bar kodovi, međubroj... Zanima me da li ima originala "made in china"? i ako netko ima tablicu sa veličinama ?npr na 38 piše 24.5cm, mens 5.5, wos 7.5, uk 5.5...ta naljepnica ne jeziku je fina i podatna, ne gužva se...da li je onda nužno da uz broj 37.5 piše 24cm, 37 23.5 cm...ili? moguće je da uz 37 piše 22.5cm? možda dječji modeli?
2016 02 23
1 2