Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motocikli, bicikli /

TRAZIM automobil :)

Hitno i povoljno mi treba ( od 20 000 do 30 000 kn) Peugeot 206/207, opel corsa, bmw 118d... itd Slobodno mi se javite ako prodajete neko manje ''zensko'' auto Samo da nije prestaro i da je ocuvano :)
2016 03 03
Hahah, tipično ženski..koga briga za kilometre i jel benzin ili dizel! Jel mora biti crveni ili bijeli? x-)
2016 03 03
Crveni :D zezam se hah, svejedno mi je i dizel :D
2016 03 03
rozi ja bi rozi
2016 03 03
Za tu cijenu ćeš dobit samo teške krntije.. Radije skupi još malo pa si uzmi pristojno auto, znači da je novije i da je prešlo malo kilometara što ti je IZUZETNO bitno jer kad tu krntiju budeš popravljala svaki misec samu sebe ćeš grdit šta nisi dala još 2000 eura za pristojno auto :) Od ovih navedenih sve preporuke za Bmw jedinicu, također paziti da je auto ispravno šta se tiče kilometraže jer znaju vraćat kilometražu, to sve provjerit obavezno u servisu prije kupnje :)
2016 03 04
mislis da samo to? hahahhahahha kolko cestoje oso blok motora pa skuzis nakon nekih tjedan dana
2016 03 04
Zato nek bude rozi, ako ostane na cesti da bude uočljiv :P
2016 03 04
ja sam imala drecece zeleni.iz aviona ga se vidilo
2016 03 04
> AndreaKod: > ja sam imala drecece zeleni.iz aviona ga se vidilo Bar se osjećaš sigurnije! Mazda 2 ima cool zelenu boju i Atos (jel se tak zvao ? ) limun žuta :D
2016 03 04
Joj pa daj se prebaci na Njuškalo, imaš 206ica koliko hoćeš (za te novce ti 207 neće ici, a da ista valja). Suzi pretragu na Njuškalu i traži:)
2016 03 05
Neka ti auto traži netko tko se razumije u to. Iz iskustva ti govorim da oni uglavnom na njuškalu napišu dosta laži da auto ispadne savršeno, a u stvarnosti nije tako. Meni se dečko i njegov prijatelj skroz kuže u aute tako da koje su mi god auto našli otišli su ga provjerit i prigledat i onda se ispostavi da ima grešku na ovome/onome. I obavezno su mi svako auto provjerili na policiji da vidimo jeli imalo kakvu prometnu ili koji mu je to vlasnik po redu jer ljudi često napišu da su drugi vlasnici (tako je i meni jedan rekao a provjerom u policiji ispalo da je 9.) U svakom slučaju nemoj žurit, ja sam na kraju uzela clia, dizel za 21000 kn i nisam požalila. Sretno :D
2016 03 08
Jesam ja cijeli život krivo govorila ili.. Jel taj auto ili to auto :P Molim neka učiteljica nek se javi :)
2016 03 08
A klasu hahha
2016 03 08
I ja se slažem sa afrika0804 povedi nekog ko se razumi u auta , iz prve ti odma reče na čemu si...puno muljaju za puste popravke možeš uzet još jedan auto ,to ti se ne isplati ...opreza nikad dosta.sretno u pronalasku.... :) :)
2016 03 24
Prodajem ja Mercedes S320 automatik, savrsen za nas zenske :D
2016 03 26