Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Priče iz spavaće sobe, 18+ /

Dalmatinci,Purgeri,Istrijani,Slavonci

Koji su vam najzgodniji i najšarmantniji od navedenih ? Pretpostavljam mi Dalmatinci☺
2016 03 07
krivo pretpostavljaš :')
2016 03 07
Gdje su ličani? Izgled nema veze odakle je tko tako da kao sto ima zgodnih u Slavoniji tako ima u Dalmaciji i sl.
2016 03 07
> Ivaaaaa: > Gdje su ličani? > Izgled nema veze odakle je tko tako da kao sto ima zgodnih u Slavoniji tako ima u Dalmaciji i sl. Neznam...za nas Dalmatince uvik čujem da smo zgodni,a za Zagorce to nikad nisam čuo . Ličane sam zaboravio jer ih je jako malo .
2016 03 07
> NomadOrganic: > krivo pretpostavljaš :') Ne virujen💪
2016 03 07
> knezmislav: > > NomadOrganic: > > krivo pretpostavljaš :') > Ne virujen💪 a ništa, kneže... postaj nam svoju fotku pa da vidimo ... ovako na slijepo , nema vajde kako bi se reklo
2016 03 07
> sim3sim3: > dalmatinci su presitni za moj ukus..... mršavi,niski, bez dlaka.... > ja sam ipak balkan đir :P Pa Dalmatinci su uvjerljivo najviši ljudi u Hrvatskoj i jedni od najviših na svitu,po visini smo i najpoznatiji,mršavi kako koji...recimo ja nisam mršav nego mišićav👊 Ti si izgleda sa marsa pala 😂😂😂
2016 03 07
> NomadOrganic: > > knezmislav: > > > NomadOrganic: > > > krivo pretpostavljaš :') > > Ne virujen💪 > a ništa, kneže... postaj nam svoju fotku pa da vidimo ... ovako na slijepo , nema vajde kako bi se reklo Hoću,ali nemoj odmah orgazam doživit kad pošaljem😉
2016 03 07
> sim3sim3: > oke oke...evo, dalmatinci su najzgodniji! Pa jesmo
2016 03 07
Da, da, ovaj je Dalmatinac malo sutra ...
2016 03 08
> kontes: > Da, da, ovaj je Dalmatinac malo sutra ... Dalmatinac sam
2016 03 08
Najzgodniji su Srbi ubedljivo,iako ih niste naveli
2016 03 09
> OrhidejaOlja: > Najzgodniji su Srbi ubedljivo,iako ih niste naveli Srbe nisam naveo zato šta ih ne smatram muškarcima . Razlozi zbog kojih Srbe ne smatram muškarcima su izgubljeni rat odnosno Oluja kad su pregaženi od Hrvatske vojske i kad su pobjegli na traktorima kao miševi umjesto da se bore,drugi razlog zbog kojih ih ne smatram muškarcima su borilački sportovi ( boks i mma) Srbi u tim sportovima ne postoje i nema ih šta je direktan dokaz da ne posjeduju niti snagu niti hrabrost,dok recimo mi Hrvati imamo odlične boksače i mma borce koji su poznati u cilom svitu. Jednostavno Srbi nisu uspjeli dokazat svoju muškost pa ih nisam naveo .
2016 03 12
a tema je krenula u stilu "dsb 91?" :s ,:( Nacionalistička sranja se ovdje ne toleriraju. Ak već želiš trolati, prvo nauči kako. Nisi zanimljiv/a . Otužan primjer zadojenog mulca.
2016 03 12
Mislis na Oluju kad je vojska proterala narod?? Zene,decu,starce....NAROD UVEK STRADA,i nije lepo o ratu govoriti kao o merilu muskosti ili bilo cega....zbog politike narod je oduvek stradao. A sto se sporta tice,imaju i Srbi vaterpoliste i basketase i Novaka Djokovica,kao i mi sto imamo nase mma borce....ali ni to nije dokaz muskosti....UM CARUJE,SNAGA KLADE VALJA....Muskost nije rat,krv....Muskost ti nikad neces razumeti jer si musko....i to primitivno musko....Sa pogleda zena to je sasvim drukcija prica
2016 03 13
1 2