Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Kako uplatiti Net bankingom?

Ne kužim nešto...ako ja suprugu ili on meni uplaćuje/prebacuje novac na račun (ista smo banka), sjedne mi isti tren. No, već mi se par puta dogodilo da ja uplaćujem nekom drugom (ista banka kao i ja) i sredstva sjedu tek drugi dan tj. prvi radni dan nakon što ja platim?!?! Plaćam po istom predlošku kao i sa suprugom... Nije mi jesno, u čemu je stvar??
2016 04 08
u kolko sati uplacujes?
2016 04 08
Nebitno je vrijeme. Nekad platim u 12 popodne, a nekad u 10 navečer. Suprugu sjedne isti tren, a drugima, ista banka, tek prvi radni dan nakon.. Pa mi je veliki upitnik iznad glave???
2016 04 08
Meni na PBZ banci sjedne za istu banku odmah, a za druge banke na prvom obračunu, on je na puni sat do 15:00, a nakon toga sljedeći dan, mislim da bi tako tribalo bit na svakoj banci. Mislim da bi tribala upitat na banci jer ovo svakako nije po pravilu.
2016 04 09
Cudno jer meni zaba transakcije na sve racune kod njih provodi odmah. Ti uvjeti provedbe naloga moraju biti negdje na stranici banke pa malo pronjuskaj.
2016 04 09
Hvala curke, baš ću malo pronjuškati da vidim o čemu se radi ;)
2016 04 09
Meni ako uplatim nakon 15 h ili tako nesto onda mi dođe obavijest da ce to sjesti sljedeci radni dan i uvijek to bude oko 5, 6 ujutro 😊
2016 04 09