Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Bacila je svemir zeku

Potaknuta ovom pjesmom htjela sam otvoriti temu u kojoj pisite kako ste mislile da tekst pjesme ide i vašu reakciju kad ste shvatili da potpuno krivo pjevate. Jeste li nastavili po starome ili ste prihvatili pjesmu kakva je? :) Inače bacila je svemir zeku je pjesma od Indexa poznatija kao Bacila je sve niz rijeku. Ja sam pjevala jako dugo gili gili looks like a milion dollars Pjesma od Emilije Kokić i nekog lika. Umjesto gili gili je beauty beauty. Meni je i dalje gili :')
2016 05 09
Ja sam ko mala mislila da je pjesma #Sve ptičice iz gore# zapravo# Sve ptičice izgore# i bila sva u šoku i zgrožena a drugi pjevaju i veseli...komaaaaa
2016 05 09
Ja sam pjevala od Graše "zato sto godine prolaze dvadeset i dvije" umjesto dvadeseti vijek..To otkrila tek nedavno da je krivo hahah ima ih jos al se ne mogu sjetiti
2016 05 09
Ja sam od Leta 3 pjevala "Imaš dobar parfem i nesavršen ten", a kaže "Imaš dobar parfem, Io sono je t'aime". :,'(
2016 05 09
I ja sam pjevala ovo od Graše! Još uvijek tako pjevam i pjevati cu krivo forevaaaaaaaa :')
2016 05 09
Hm, sram me i rec koliko sam pjesama krivo pjevala ,bolje rec pjevusila, tocnije mrmljala ,jer mi je slon p****** u uho. Sad mi je lakse kad znam da ima jos takvih. :)
2016 05 09
> doraos: > Ja sam od Leta 3 pjevala "Imaš dobar parfem i nesavršen ten", a kaže "Imaš dobar parfem, Io sono je t'aime". > :,'( ti si šampion <3 :') super zvuči tvoja verzija :-)
2016 05 09
ja sam govorila Apateka umjesto apoteka,.kad god se tog sjetim smijem se
2016 05 09
uff bilo je pjesama,ovo od indexa ,sam znala riječi,ali npr..od pet shop boysa ..it's sin,sam govorila it's a sir..iako sam kuzila da nesto nije kako treba,sir je bio ..jbg :P
2016 05 09
Godinama varala si me - Godina, magla nosi me ,:) :')
2016 05 09
> RocknRoll: > Godinama varala si me - Godina, magla nosi me ,:) :') haaahah
2016 05 09
Englishman in New York Ide - I'm an alien, I'm a legal alien A ja sam do nedavno bila uvjerena da je ''little alien'' I Petar Grašo Ide - nekad odem do šanka, al je linija tanka Ja - nekad odem do šanka, al joj viri japanka I ono, na Palagražu, na Palagružu sam mislila da je papala guzu.
2016 05 09
Naomily :') , little alien, i ja sam tako :D
2016 05 09
> Adriana90: > Naomily :') , little alien, i ja sam tako :D I moj dečko je isto. :') Imaa nas. :D
2016 05 09
ja sam ko mala (1.-4- razred) u crkvi pjevala 'kristu pljuj' (umjesto 'pristupljuj') i nije mi bilo jasno kak se to pjava o pljuvanju... ,:) :")
2016 05 09
1 2 3