Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Bacila je svemir zeku

> Naomily: >Ide - I'm an alien, I'm a legal alien >A ja sam do nedavno bila uvjerena da je ''little alien'' Haha ja sam upravo iz tvog komentara spoznala da ide "legal" :') >I ono, na Palagražu, na Palagružu sam mislila da je papala guzu. I ja isto haha
2016 05 09
ovo je vrh..Ja sam duže mislila da je iz pjesme "Ja sam uvijek loše birao" od Kumova stih..A ja sam uvijek loše birao, na tvoje laži masturbirao" I ono ...SVA U ŠOKUU..kako to mogu pjevat , strašnoooo I onda jednom iskomentiram frendici i dečku, ovi su pali sa kauča skoro....rekli su da će proširit okolo moje bisere , sad me imaju s čim i ucjenjivat..
2016 05 09
> LornaSabic: > Ja sam pjevala od Graše "zato sto godine prolaze dvadeset i dvije" umjesto dvadeseti vijek..To otkrila tek nedavno da je krivo hahah ima ih jos al se ne mogu sjetiti Upravo svira ta pjesma i ja i dalje mislim da pjeva tako kako si rekla 🙊😂
2016 05 09
E i ko mala sam pjevala - Sve bi seke ljubile ormare
2016 05 09
Od Nine Badrić Takvi kao ti, ja sam pjevala "al fali ti još tisuću jedna boja za mene" umjesto tisuću jedna BOLJA. Još gledam kakve boje, šta će ju piturat haha
2016 05 09
> Majalike: > Ja sam ko mala mislila da je pjesma #Sve ptičice iz gore# zapravo# Sve ptičice izgore# i bila sva u šoku i zgrožena a drugi pjevaju i veseli...komaaaaa i ja :') i onda bih, kao dijete, padala u depresiju :')
2016 05 09
Joj predobri su mi ti biseri o pjevanju 😂 bila je i fb stranica koliko se sjećam, zvala se "ja to tako pjevam" i bas se nasmiješ.. Zadnji biser sto sam pročitala je isao "kišem, jesen je, o o o o o" 😅
2016 05 09
> RocknRoll: > > Naomily: > >Ide - I'm an alien, I'm a legal alien > >A ja sam do nedavno bila uvjerena da je ''little alien'' > Haha ja sam upravo iz tvog komentara spoznala da ide "legal" :') > >I ono, na Palagražu, na Palagružu sam mislila da je papala guzu. > I ja isto haha i ja isto :o :')
2016 05 09
Ero s onoga svijeta... "Mjesec je il sivi soko".. ne sjecam se kako sam grijesila, samo znam da sam ostala sokirana da zapravo ide ovako :D
2016 05 09
> flapperLust: > uff bilo je pjesama,ovo od indexa ,sam znala riječi,ali npr..od pet shop boysa ..it's sin,sam govorila it's a sir..iako sam kuzila da nesto nije kako treba,sir je bio ..jbg :P Bas sad slusam tu pjesmu i ne mogu ne misliti na tebe. :)))
2016 05 09
> Deaa20: > Od Nine Badrić Takvi kao ti, ja sam pjevala "al fali ti još tisuću jedna boja za mene" umjesto tisuću jedna BOLJA. Još gledam kakve boje, šta će ju piturat haha Ovako sam i ja pjevala :') :') :')
2016 05 09
tek nedavno sam shvatila da pjesma Emilije Kokić : Ti si mangup, veliki mangup jer nečeš djete kao ja" - ne priča o dečku koji se ne želi obvezivati ne želi djete s njom , nego on ne želi djete poput nje, ona je za njega dijete :) :,'(
2016 05 09
> DanielaHuk: > tek nedavno sam shvatila da pjesma Emilije Kokić : Ti si mangup, veliki mangup jer nečeš djete kao ja" - ne priča o dečku koji se ne želi obvezivati ne želi djete s njom , nego on ne želi djete poput nje, ona je za njega dijete :) :,'( Čeek štaaaa?????! :,'( :,'( :,'( :,'(
2016 05 09
Naomily pjesnik je htio reci : Ti si mangup jer ne želiš djete poput mene, ona je za njega djete. Valjda je mlađa od njega i klinka a on je mangup :,'( :,'( :,'(
2016 05 10
Ma skužila sam to u tvojoj prvoj poruci... Pa sam ostala šokirana. ,:)
2016 05 10