Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Bacila je svemir zeku

> DanielaHuk: > tek nedavno sam shvatila da pjesma Emilije Kokić : Ti si mangup, veliki mangup jer nečeš djete kao ja" - ne priča o dečku koji se ne želi obvezivati ne želi djete s njom , nego on ne želi djete poput nje, ona je za njega dijete :) :,'( Hvala na jutarnjoj dozi smijeha :D Samo ispravak,ne pjeva tu pjesmu Emilija Kokić već Linija Asanović,u to vrijeme u "Srebrnim krilima"
2016 05 10
> Naomily: > E i ko mala sam pjevala - Sve bi seke ljubile ormare hhahahahahahaaaaaa,,zakon
2016 05 10
moj suprug je davno pjevao divno je biti nekome nešto,,divno je biti nepismen umjesto-divno je biti nekome nešto,,divno je biti tebi sve a ja sam pjevala: umjesto-hej dušo,,!ko nam brani hej dušo,,konobariii
2016 05 10
Naomily, i ja isto...tek sad, nakon tolikih godina... :)
2016 05 10
Joooj imala sam i ja gafova pun kufer.. :-) ..dal da grunem šakom u stol ja.. d.dragovic .. ja sam mali mate ..kad narastem pjevati ću cure u kafiću. .itd...uŽasss i još dosta toga..haha..a neka lijepo je vidjeti da nas ima još. ..
2016 05 10
I najdraža. . Oliver dragojevic .. kad sviće bez zore :-D
2016 05 10
Kama kamilija (Karma Chameleon) :)
2016 05 11
Nije pjesma ali je izreka ......izvana gladac, unutra jadac..... ja do nedavno govorila ......izvana gladac, unutra jarac..... :-)
2016 05 11
1 2 3