Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

iskustva sa stranicom "shoecocktail"

jeste li naručivali? jeste li bili zadovoljni kupljenim? koliko je trebalo da roba stigne? jeste li plaćali pouzećem? puno hvala!
2016 05 26
Isto sam pitala nedavno, ali nema odg., idalje me zanima...Pomislila sam sto lose moze biti ako se placa pouzecem :/
2016 05 26
da, to i ja mislim. možda da se ja zaletim pa naručim prva :-)
2016 05 26
Ako se odlucis javi kako je proslo :) Ja sam odustala i jer sam bila neodlucna, izbor je odlican.
2016 05 27
Ja sam narucivala dva puta i placala sam pouzećem i sve je prošlo normalno. Jednom sam naručila čak krivi broj i povrat/zamjena je prošlo u najboljem redu
2016 05 28
> LaLeche: > Ja sam narucivala dva puta i placala sam pouzećem i sve je prošlo normalno. Jednom sam naručila čak krivi broj i povrat/zamjena je prošlo u najboljem redu puno hvala na odgovoru :-)
2016 05 29
Hvala :)
2016 05 29
Pozdrav! Ja naručila pouzećem, roba uredno stigla! Recite mi molim vas kako ste izvršili povrat? Ja pokušavam poslati im mail [email protected], koji im je naveden na stranic,i ali ne uspijevam, kao da mail ne postoji!
2016 08 18
Samo da ja potvrdim da je Shoecocktail ok webshop. Prošli tjedan sam naručila Hilfiger čizme i stigle su jučer. Savršene. :) Mana stranice je što ne šalje podatke o pošiljci pa je se ne može pratiti ali je pošiljka stigla točno 5. radni dan kako je i navedeno u uvjetima kupnje. Telefonski broj koji je naveden na stranici je nemoguće dobiti ali ako pošaljete poruku na facebooku, odgovaraju kroz par sati i nazovu ukoliko to tražite.
2018 10 03