Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Tulipano cipele

Drage korisnice, zanima me s koje stranice naruciti Tulipano cipele/sandale? Kako ste zadovoljne Tulipano obucom? :)
2016 06 13
Znam da su cipele iz Maxi nove, a sada jel postoji neki web shop njihov nezz. Nisam si nikad kupila ih jer najčešće nije bilo broja jer bila sam 2-3 puta u maxi novoj i svaki put kad je bilo ono sniženje 29,99 tako da nije bilo baš puno brojeva. Ima tu cura koje nude usluge kupovine po normalnim cijenama pa možda možete zamoliti nekog da Vam kupi i pošalje jer većina njih koje prodaju tu cipele tulipano su cijene podigle do neba :)
2016 06 13
Ne znam za stranicu, ali ih ima u Mojecipele :) ja sam sa Tulipano cipelama odusevljena :D imam sigurno jedno 4-5 pari štikli, 2-3 sandale, u svakima sam ko bosa :D
2016 06 14
Tulipano cipele,štikle to su one iz Maxi nove od 50kn koje se tu prodaju po 200kn? :D Bila sam kupila zimske gleznjace tulipano ,ali taj model mi je neudoban tesko sam hodala u njima ,ali vjerojatno ovisi o modelu.Rijetko idem tamo,vidjela sam da imaju krasne stikle na platformu,mozda si kupim jedne pa cemo vidjeti koliko će trajati ;)
2016 06 14
Bit će sad tulipano štikli koliko os :')
2016 06 14
Ja sam prije par godina kupila tulipano cipele za 250 kn, i vrijede svake kune!
2016 06 14
Tulipano je marka koja zbunjuje kupiteljice u smislu ne znaju u koju ih ladicu svrstati, jeftinijih i šrot cipelica ili kvalitetnijijih skupljih. :P Naime Tulipano nije vezan isključivo uz Maxi Nova lanac dućana, nego ih ima i u drugima, a cijene se kreću od Maxi Novinih 30 kn do 400 kn u nekom dućanu u Importanne centru. I tak.. ,:)
2016 06 15
Ja imam visoke cizme iznad koljena koje su placene 500 kn a Tulipano su i savrsene su..a imam otvorene visoke cipele tulipano koje su placene preko krpica od jedne cure (nove) 40 kn i isto su savrsene..pa ti znaj :)
2016 06 15
Uvijek možeš zamoliti neku curu iz grada u kojem ih ima da ti kupi. Ja sam kupovala jednoj djevojci štikle baš iz te Maxi Nove, samo je poštarinu+3 ili 5 kn provizije, ne sjećam se više, platila (lol :') )
2016 06 15
Sori ako se ubacujem u temu. Dali ima koja da bi mi kupila jedne stikle iz Passaga? Tu u rijeci mi nemaju broja :/
2016 06 17
Hvala na odg. Nisam Vas napadala, nego sam pitala jer me je zanimalo ;) Valjda zbog divne atmosfere na forumu svi sve vide kao napad ,:)
2016 06 19