Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

pomagajte, poslala poklon koji je sve upropastio

jedna divna cura je kod mene kupila kratke traper hlacice.. i ja sam joj uz njih poslala i Liquid lipstick kao poklon ... međutim u transportu je ruž pukao i sve joj se prolilo po hlačicama i sada se ne može oprati :/ što da radimmm ?
2016 06 30
koji peh
2016 06 30
> dunja88: > koji peh to se samo meni može desit :/
2016 06 30
Ovo sam nasla na netu Mrlje od ruža U velikoj većini slučajeva obični medicinski alkohol će ukloniti mrlje od ruža. Nemojte trljati mrlju – jer ćete je samo još više utrljati u tkaninu, već je uklonite tapkanjem čistom krpicom natopljene alkoholom, i to od rubova mrlje prema sredini kako se mrlja ne bi proširila na ostatak tkanine. Nakon toga odjevni predmet operite kao i uobičajeno.
2016 06 30
Ja sam jednu mrlju od sjajila bila uklonila tako da sam po mrlji posipavala sa djecijim puderom-posipala bih i onda kad bi puder upio masnocu i boju onda bi uklonila puder i stavila drugi. Kad nakon nekog vremena je puder uspio sve upiti, onda na to sam bila stavila tekuci vanish, pa nakon nekog vremena sam stavila da sw moci u laboru. Mrlja nakon toga je bila nestala. Moje sjajilo je bilo od avona...mrlja je bila sitna. A sad, neznam sa drugim sjajilima kako bi to funkcioniralo, jer imaju drukciji sastav. Puder svakako preporucam-on ce upiti masnocu, a za vanish ne znam.
2016 06 30
Ako ne upale trikovi koje su cure prethodno napisale, neka proba sa deterdžentom za pranje suđa. Oni uklanjaju masnoće, neka namoči hlače u toploj vodi sa deterdžentom i ostavi neko vrijeme i ponovi nekoliko puta postupak. Ako su mrlje dosta velike, svakako će više puta trebati ponoviti bilo koji postupak da se riješi mrlja, ne vjerujem da će s bilo kojim sredstvom već od prvog puta sve oprati.
2016 06 30
kaže da je probavala već sa detrdžentom i oprala na 90° i da nije nista sislo.. jer je ruž na bazi ulja, tako je rekla
2016 06 30
Povrat. Jeziga. ,:)
2016 06 30
Ja sam oprala korektor na hlačama i kožnim cipelama sa WD-40, on samo uđe u rupice i sve gura van, nije mi ostalo ništa masno :)
2016 06 30
Ima jakih ostranjivaca fleka,ali s njima uvijek postoji rizik da nece ukloniti samo fleku nego i boju ispod fleke pa je rezultat svejedno unisten komad odjece :/ P.s.bas mi Vas je zao,tako nesto se cak ni meni(zasad!)nije dogodilo,a ja sam pegula ipo :(
2016 06 30
koji peh..ja bi napravila povrat
2016 06 30
> Matejicaa: > koji peh..ja bi napravila povrat Bomeč i ja bi :)
2016 06 30
Ništa, vrati joj novac, ona tebi robicu. Ako uspiješ oprati vrati u prodaju, ako ne baci i jbg.
2016 06 30
Ali ne znam koliko su traper hlače oprane na 95 upotrebljive čak i da mrlja više nije tamo. To ih izmjeni, izgube na kvaliteti, jednostavno se tako ne peru. Ima načina da se skine uljna mrlja.
2016 06 30
Meni ovo izgleda ko da je orginalno tako zaflekano ;)
2016 06 30
1 2 3