Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Igre prijestolja!!

Cure, jel prati koja? jeste gledale novu sezonu? Ja sam gledala nedavno, kako vam se čini da malo prokomentiramo? Kakva vam je bitka "kopiladi"?? John Snow? Općenito kakvi su vam dojmovi, tko vam se sviđa , tko ne, tko vas živicira i tako???
2016 08 09
čitajte knjige, sto puta su bolje. gledala sam novu sezonu, i slažem se s Ezri.
2016 08 09
Haha..jel ima nastavak u knjigama dalje od ekranizacije..ja bih čitala.
2016 08 09
Btw, do sada nisam čitala, možda mi je zato ok..meni se svidilo-)
2016 08 09
kreni od prve.
2016 08 09
Meni je ova sezona bila mrak, napokon su stvari počele ići na bolje :) Gledala sam i gledam jako puno serija, ova je definitivno među najboljima
2016 08 09
Kojeg havajčanina?? A jel ima daljnja radnja, baš me zanima šo dalje ide, ne bih ispočetka, nije mi fora kad znam
2016 08 09
> Majalike: > Kojeg havajčanina?? > A jel ima daljnja radnja, baš me zanima šo dalje ide, ne bih ispočetka, nije mi fora kad znam Majooo pa kako ne znaš Jasona Momou? Khal Drogo 8-)
2016 08 09
A onnnnn, pa daaaa...ok mi je al meni je bio napetiji plavi..Dario..a onda ošooo i došo onaj bezlični šmrc.. Al Snow mi je nekako u ovoj sezoni bio ok, dobio na ozbiljnosti, sazrio...nice!!
2016 08 09
A Sansa je slinava od početka, koliko joj treba da dođe na se...a jbt..
2016 08 09
I meni je plavi Dario bio bolji i bila sam jako ljuta kada su zamijenili glumca i još nisu našli nekog sličnog. Da sva je bila neka glupava i jadna i zato me začudilo da je postala lukava i okrutna.
2016 08 09
meni još nije impresivna, zbog njenog inata skoro stradali svi u bici...a jbg.. neki komentiraju kako je autor priče teški psihopat obzirom na profil likova-)) A stvarno zna biti mračno.. A Cersei je svih mraknula..to nisam očekivala, šokirala se.. Curke pliz ako tko zna kako se zove nastavak da si iznajmim za čitanje
2016 08 09
jesu li Vjetrovi zime izišli na kraju? I jel to tematika od šeste sezone ili će se tek snimati u sedmoj??
2016 08 09
Ja nisam čitala knjige, ali malo sam čitala o seriji i knjizi. Shvatila sam sljedeće (a možda griješim): već ova sezona koju komentiramo više ne liči na baš na knjigu. Martin ne planira tako skoro izdati novu knjigu, pa se oni sad razilaze. Znači serija bude jedna radnja, a knjige druga.
2016 08 09
Ja sam ih citala. Imas ih 7 knjiga...od 700 do 1500stranica...knjige se ne mogu usporediti sa serijom, serija je prazna i dozlaboga vise su isfurane teme...ova sezona i prosla su iz jedne knjige; pretjerali su sa izmisljanjem...procitaj knjige radije, neces pozaliti
2016 08 09
1 2